VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Upravo napravio profil.
Pročitao sam uglavnom skoro sve što se do sada pisalo.

Probao sam kontaktirati Anu od 21 god i Ninu, ali ništa.

Mene zanima ako ima tko broj od neke ozbiljne i korektne cure/žene, s kojom se moreš konkretno dogovoriti i da ne moraš čekati 2 mjeseca na odgovor. Ana od 47 god mi se čini kao žena koja bi mi odgovarala, ali ako sam dobro shvatio, ona ne prima više nove mušterije.

Takoder sam citao da su se zeznuli neki ovdje sto su dijelili brojeve jer su ljudi bez srama gnjavili cure, ja nisam takav i stvarno mi treba neka ozbiljna i ugodna žena, jer nisam zainteresiran za balave i bezobrazne.

Ako tko odluči podijeliti kakvu informaciju bio bih jako zahvalan.

Ja imam kontakt od jedne u zg i jedne u vž, za zg je provjereno, a ova iz vž sam čuo od više ljudi da daje za novac, ali nisam osobno isprobao.

Moj mail je mordorgigi@gmail.com

Oprostite na dugoj poruci, tolko o meni, za sada...
 
Samo za vašu informaciju, ukoliko vam se javi Mare Vugin sa prijedlogom o razmjeni brojeva, nemojte nasjesti kao ja, jer dotičan kada dobije neki kontakt, ignorira daljnje poruke i ne pošalje broj za koji je obećao da bude.

P.S. svi vi koji ste mi dali svoje kontakte budite bez brige jer ne dijelim brojeve koje sam od drugih dobio, samo svoje kontakte dijelim, ali i to će se očito morati promijeniti s obzirom na ovakve lažove kao što je Mare Vugin
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh