Da li vam se desilo da vam se ne diže?

I gemeralno mislim da nasi zivoti moraju ostaviti nekog traga... Inace koja bi nam svrha bila... E zato volontiranje gdje i koliko stignes ispunjava tu svrhu...
Pa treba zivit, da znas zasto si zivio, ako nista da se pridonese drustvu, za bolje sutra buducis generacija.

... mada mislin da danas svi gledaju svoju guzicu, vrlo mali broj ljudi koji su spremni podjelit svoj uspjeh sa drugima.
 
Onda joj dođe drugi lik i moram čekat. Najbolje dogovorit s dvije. Npr. jednu dogovorim u 12:00 drugu u 12:05 i onda odem od prve, pa u auto, pa krut kod druge. I jebiga onda svršim za minutu. I onda spika od ege cura one cum 1300 two cums 1000000000000 i ženska u minuti zaradi četvrtinu prosječne plaće. Eto.
Pa imas brazilki koliko hoces za 1200 kn ili 1300 kn u sat vremena daju svrsiti 2x pod normalno.
 
A to sam i ja mislio al navodno ne plaćaš sat nego svršavanje. XD
Tj ne navodno nego je fakat tak. Svršiš i aj bok ne da više
PO tome ispada da bi ja trebo bit happy jer mi nekad treba da dugo svrsim 🤔.posto ja mogu jebat 2h bez svršavanja. Ako ima zainteresiranih cura slllobodno nek se javeu poruke
Ili ona ekipa kad napise tamo recenziju "ovo je bio najbolji seks u mom zivotu" ili "najboljih sat vremena mog zivota" 😀
Pa realno da će pisat, ako ode do neke strane u usporedbi ovih s plavim. Posto na plavom većina se oce jebat a da ne uđe .Malo ga stavi u usta 1- 2 puta i to joj pušenje i legne tamo ko drvo i nisi ni krenuo pa pita jesi gotovo i zasto nisi. A sad dalje jel ove s plavog nude gfe ljubljenje i tako to kao ove strane Nezz nisam nikad ni pito
 
PO tome ispada da bi ja trebo bit happy jer mi nekad treba da dugo svrsim 🤔.posto ja mogu jebat 2h bez svršavanja. Ako ima zainteresiranih cura slllobodno nek se javeu poruke

Pa realno da će pisat, ako ode do neke strane u usporedbi ovih s plavim. Posto na plavom većina se oce jebat a da ne uđe .Malo ga stavi u usta 1- 2 puta i to joj pušenje i legne tamo ko drvo i nisi ni krenuo pa pita jesi gotovo i zasto nisi. A sad dalje jel ove s plavog nude gfe ljubljenje i tako to kao ove strane Nezz nisam nikad ni pito
Mozes misliti kako nude gfe a i s 90 posto njih ne bi ni htio imati gfe i ljubljenje 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh