Da li vam se desilo da vam se ne diže?

Necu crnkinje brazilke to je previse profesionalno
Plačko plačkavi ti nećeš ništa a jebo bi. Cura nije crnkinja nisi ni kliknuo oglas niti si pročito recenzije. Prestani srat i cmizdrit. Imaš dosta recenzija pa si nađi kaj ti valja ili odi i sam eksperimentiraj dok si je nađeš kaj ti paše. I kaj ti znači "previše profesionalno"? I treba bit profesionalno. To je posel ko i svaki drugi. Sam kaj se ona jebe za pare. I profesionalno ti odglumi orgazam, da sve komplimente svijeta, zadovolji te, kaže kak si joj baš ti najbolji i kak ti je najveći i uz to još jebački gfe. Pazi - gfe. Nije ti cura ali imaš doživljaj ko da je. Jel može profesionalnije? Koji ti kurac hoćeš? Da ti netko donese žensku, raširi joj noge i nasadi je na tvoj kurac? Pa daj bar uzmi jebeni whatsap i pošalji par poruka curama i vidi kaj se nudi. Sve gotovani jebote
 
Mozda trola lik.

Al ak ne ugl nema tu sramote izgubit nevinost sa kurvom. Nekima od nas jednostavno ne ide drugacije, faca ko gnom, nijedna cura nas nije htjela i ta spika ali p mu materina onda vidis da ovak ne ide poduzmes nesto sta sad.
 
Mozda trola lik.

Al ak ne ugl nema tu sramote izgubit nevinost sa kurvom. Nekima od nas jednostavno ne ide drugacije, faca ko gnom, nijedna cura nas nije htjela i ta spika ali p mu materina onda vidis da ovak ne ide poduzmes nesto sta sad.
Ma ne trola samo ga treba ohrabrit al ja sam nesposoban hrabrit ljude znam samo stat okolo. Al evo ti si ga ohrabrio. To je sada to. Jebat će on i neće još dugo bit djevac. Magnat mače navijam za tebe samo ga ti umoči sretno
 
Zadnjih godina sam bio sa nekom, poznanicom, ono..nije kurva, ali je droljasta. Bili smo smo mozda jedno deset puta, a zadnjih pet puta meni redovno pada sa njom. Super riba i sve ok, perverzna, ali nesto ne stima. Bukvalno mi je usla u psihu i cini mi se da vise ni ne zelim sa njom, prosto me sramota. Interesantna stvar da sam nedelju dana posle nje bio sa njenom skolskom drugaricom. Prvi i jedini put, znaci razvalio sam je, samo joj u usi nisam gurnuo, oboje dosta pijani.
Ja sam imao nekakvih privremenih poteskoca sa prostatom i mislio sam, da to je to, to je problem. E sad, ja sam malo korigovao ishranu i ti problemi nisu alarmantni, a nisu ni prosli, da budem iskren, ali mislim da nije to problem. Doduse bas juce, dodjem kuci mrtav umoran, partnerka sa vrata, napaljena, gori. Znaci udri sa vrata preko kuhinjskog stola u svim pozama. Na kraju pusenje, praznjenje.. kada mi predje pirsingom preko glavica, bukvalno da mi kurac eksplodira od erekcije. Svrsavanje, slivanje sperme u grlo, gutanje. Sve ok, kao po knjizi. Tako da mislim da tu neka luda psiha igra svoju igru, jebem li ga...
 
Zadnjih godina sam bio sa nekom, poznanicom, ono..nije kurva, ali je droljasta. Bili smo smo mozda jedno deset puta, a zadnjih pet puta meni redovno pada sa njom. Super riba i sve ok, perverzna, ali nesto ne stima. Bukvalno mi je usla u psihu i cini mi se da vise ni ne zelim sa njom, prosto me sramota. Interesantna stvar da sam nedelju dana posle nje bio sa njenom skolskom drugaricom. Prvi i jedini put, znaci razvalio sam je, samo joj u usi nisam gurnuo, oboje dosta pijani.
Ja sam imao nekakvih privremenih poteskoca sa prostatom i mislio sam, da to je to, to je problem. E sad, ja sam malo korigovao ishranu i ti problemi nisu alarmantni, a nisu ni prosli, da budem iskren, ali mislim da nije to problem. Doduse bas juce, dodjem kuci mrtav umoran, partnerka sa vrata, napaljena, gori. Znaci udri sa vrata preko kuhinjskog stola u svim pozama. Na kraju pusenje, praznjenje.. kada mi predje pirsingom preko glavica, bukvalno da mi kurac eksplodira od erekcije. Svrsavanje, slivanje sperme u grlo, gutanje. Sve ok, kao po knjizi. Tako da mislim da tu neka luda psiha igra svoju igru, jebem li ga...
Dosta psiha igra, evo neki dan sam okrenuo vrhunskog modela, brazilka, ali mi skoro pao kad sam vidio neobrijane butine. No srecom bilo je puno pozitivnih atributa pa sam se fokusirao na guzu i jebeno lice i oci. Psiha i kak ti netko klikne igra jebenu ulogu. Nalazim se sad vec redovno s jednom malom, nije neka ljepotica, slatka prirodna cura, nije nista sad napucana ili pretjerana sminka, ali mi je u seksu tako jebeno sjela da mi mozak i kurac eksplodiraju...
 
Dosta psiha igra, evo neki dan sam okrenuo vrhunskog modela, brazilka, ali mi skoro pao kad sam vidio neobrijane butine. No srecom bilo je puno pozitivnih atributa pa sam se fokusirao na guzu i jebeno lice i oci. Psiha i kak ti netko klikne igra jebenu ulogu. Nalazim se sad vec redovno s jednom malom, nije neka ljepotica, slatka prirodna cura, nije nista sad napucana ili pretjerana sminka, ali mi je u seksu tako jebeno sjela da mi mozak i kurac eksplodiraju...
Da, te juzno-amerikanke znaju da imaju onako bas jaku dlaku i kad se tako ne obrije, to moze da bude bas upecatljivo. Jedna Brazilka mi dolazi cesto u kucu, poslovno sa zenom. 40 godina, mesana neka rasa i ima cerku od 22 i ne zna se koja je bolja, a ima i sestru. Zeni sam iskreno rekao da bi joj koleginicu rastavio od kurca. Odgovor je bio da bi imao sta i jebati😂
Danas su zene vecinom obrijane skroz, ali ima i izuzetaka. Kod moje partnerice praktikujemo onako uredan cetvorougao. Dole uzak, gore siri, da se poklopi sa uskim tangama.
Mada, kazem opet, imao sam prilike da naletim i na sumu bukvalno, ali nekako, nije mi smetalo, bar ne zbog erekcije. Nekim zenama je odnos puno prijatniji kada imaju nesto stidnih dlacica. Na dodir, na mazenje, bolje se ovlazi itd. Vazno da je cista i da drzi higijenu, mislim, da se kupa redovno😃. Sve suprotno od toga vec ne spada ni u psihu, vec spada da pokupis svoje gace, prnje i da nestanes u sekundi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh