Birtijaške čakule

Ugradit ti kurac!!!! Pa koji vam je kurac, otkud vam te anti vakserske ideje. Pa Somy barem ti znaš koliko smo se mi cijepili kao djeca i kao mladi. Pa sjeti se kad smo bili u JNA i ako nas ono cjepivo nije sjebalo neće ni ovo.
Ja sam se cijepila protiv masu stvari ali protiv ovog ne. I nikad nikakve nuspojave, imam imunitet ko specijalne jedinice jbt..
 
Ugradit ti kurac!!!! Pa koji vam je kurac, otkud vam te anti vakserske ideje. Pa Somy barem ti znaš koliko smo se mi cijepili kao djeca i kao mladi. Pa sjeti se kad smo bili u JNA i ako nas ono cjepivo nije sjebalo neće ni ovo.
ma cijepit ću se ja. samo mi ova astra zeneca sumnjiva. i to što kažeš. ko zna koje mi je to cijepljenje haha
 
Mislim ovo o cipiranju mi je debilizam.. Pa brate mili pametni telefoni, aplikacije, navigacija, drustvene mreze prati te se na sto nacina... Ali ne prati se pojedinac vec zajednica
Kakvo misljenje ima ta ekipa o sebi kad nisle da ce pratit bas NJIH i da je to osmisljeno za NJIH.. jbt ako si velika riba za tebe znaju i tajne sluzbe, i drzavni vrh, ali sta ce pratit npr Sombrera jbt... Jel otisao varat zenu..
 
Mislim ovo o cipiranju mi je debilizam.. Pa brate mili pametni telefoni, aplikacije, navigacija, drustvene mreze prati te se na sto nacina... Ali ne prati se pojedinac vec zajednica
Ma kakvi cipovi, cisti debilizam. Ako se treba cijepit tolko cijepit cu se jer sam se cijepio protiv svakakvih pizdarija tako cu i protiv ovog sranja i to je to. Obje od mojih baka i deda su se cijepili jedni su dobili dozu ruske a drugi su dobili pfizera. Meni to ne predstavlja nista, al mediji su prosrali svasta i zato se svemu tome daje tolko na vaznosti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh