Birtijaške čakule

ZA sve koji ne znaju , tralalala nije trol , ona je isto djevojka s PO , a kad joj je dosadno , onda malo trola po forumima :)
I neću te blokirati tralala-lalice , ipak imam manire jednog gospodina i dovoljno godina da shvatim da nije bitno što se priča već tko što priča , dakle izvor ili usta iz kojih riječi proizlaze.
 
ZA sve koji ne znaju , tralalala nije trol , ona je isto djevojka s PO , a kad joj je dosadno , onda malo trola po forumima :)
I neću te blokirati tralala-lalice , ipak imam manire jednog gospodina i dovoljno godina da shvatim da nije bitno što se priča već tko što priča , dakle izvor ili usta iz kojih riječi proizlaze.
Pa znamo to, pise tipično zenski, popizdila je na ovog pjevaca ko da sam udana za njega jbt😂
 
Tad nije bio samo hobi...A najvise frikova srela sam vani u privatnom zivotu gdje sam se doslovno potukla s likom jer nisam htjela da me vozi doma... Cudni ste vi muskarci, tesko podnosite odbijanje i ego vam jako pati pored samouvjerenih sposobnih zena...
SiG šta ti misliš zašto te salijeću takvi likovi s kojim si se morala potući?
 
Zato sto sam ljubazna a ljubaznost je likovima ocito okidac za sranja jer misle da imaju sanse.. Ubuduce cu se postaviti kao M. P debili nek voze😂
Jbg zavisi na kojim mjestima si takva i kakav je profil ljudi oko tebe da to tako interpretiraju. S druge strane tanka je granica izmedju ljubaznosti i koketiranja a druga strana prihvata ono što im odgovara tako da... bolje ti je biti kao Mare Poljakica. E ko nju ukroti treba mu spomenik dići veći nego Franceku.
 
Jbg zavisi na kojim mjestima si takva i kakav je profil ljudi oko tebe da to tako interpretiraju. S druge strane tanka je granica izmedju ljubaznosti i koketiranja a druga strana prihvata ono što im odgovara tako da... bolje ti je biti kao Mare Poljakica. E ko nju ukroti treba mu spomenik dići veći nego Franceku.
Pa da, ja sam tip ne hvala, oprostite ali ne... mislim to hvala, molim, oprosti funkcionira sa zdravorazumnim, budala ce te jos vise napadati jer vidi da ti je neugodna situacija
 
Ja sam se uvijek pitao kada sam izlazio kak idioti i debili nakon 5 odbijanja uspiju odfurat curu nekam. Meni kad netko kaze ne hvala, ili oprosti ali ne, zahvalim joj se na svemu, platim im pice i ostavim ih na miru. Jer to je nakakav bonton u pm..
Pa ne budem ju napastovao cijelu noc u nadi da cu ljubit, pipat, ili nesto vise. Nije sve ni u tome. Znale su me privuci zene, cure s kojima bih probao i na duze staze vrlo rado ali ako mi kaze ne, i jos se k tome zahvali pristojno ili isprica, pa koliko god da ju zelim valjda cu je ostavit na miru. Nadasve, sto ja znam, sto ona zeli, ili sto vec ima u zivotu.
 
SiG to je skoro pa normalno u ovo hibridno vrijeme jer svi moraju biti super tip top sredjeni zabavni i slično. Kasnije shvate koji su bili idioti (i ja sam bio takav) ali to je sazrijevanje. Danas je sve instant a u glavi propuh. Jbt kad bih brojao korpe koje sam dobio 🤣🤣🤣 ali one su izgubile jer bi ih vjerovatno dobro tamburao ali tak je kak je. Dečki opustite se i budite ono što ste bez glumatanja.
Pa upravo je to problem sta se i muska i zenska strana pretvara i glumi ono sto nije samo da bi se svidjela drugoj strani pa kad se zaruce ili vjencaju onda prestane ta gluma i razotkrivaju svoje pravo lice pa se razilaze
 
Drugo, na sto se zelim osvrnut je igra macke i misa izmedju SiG i V.
Pa jbt po 500 put se ponavlja jedno te isto, dodje do neke rasprave i onda si izlanu u facu sve i rasprave i dodju do nekog zakljucka i kao ok. I onda se SiG nastavi zajebavat kao i prije jer je njoj opcenito to u krvi pogotovo tu na forumu i onda V. (neznam jel to tako stvarno ili sto ali po meni tako ispada) opet zagrize i nakon nekog vremena opet dodje do vrhunca di zabucka sve i opet rasprava itd. u krug.
I onda dodje ekipa nakon 5 tema koje su se promijenile i krene pametovat 👏👏👏👏
 
Pa upravo je to problem sta se i muska i zenska strana pretvara i glumi ono sto nije samo da bi se svidjela drugoj strani pa kad se zaruce ili vjencaju onda prestane ta gluma i razotkrivaju svoje pravo lice pa se razilaze
Evo moj primjer, mene boli djon kakav sam, dodjem neobrijan, ispricam se kazem istinu nije mi se dalo, pustam bradu itd. nebitno, ak te ona odjebe radi takve gluposti, pa nemamo o cem pricat uopce.
I upravo to. Kaj bude onda ak dodje do n3ceg ozbiljnog.
 
Drugo, na sto se zelim osvrnut je igra macke i misa izmedju SiG i V.
Pa jbt po 500 put se ponavlja jedno te isto, dodje do neke rasprave i onda si izlanu u facu sve i rasprave i dodju do nekog zakljucka i kao ok. I onda se SiG nastavi zajebavat kao i prije jer je njoj opcenito to u krvi pogotovo tu na forumu i onda V. (neznam jel to tako stvarno ili sto ali po meni tako ispada) opet zagrize i nakon nekog vremena opet dodje do vrhunca di zabucka sve i opet rasprava itd. u krug.
I onda dodje ekipa nakon 5 tema koje su se promijenile i krene pametovat 👏👏👏👏
Ruski klasik 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh