BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Nisu one "premazanije" nego su.... ne kaže se u narodu džaba izraz "kurva". Te uslove mogu na traže nekome ko nije jebao 2 puta u životu pa mu gori pod nogama i pristaje na sve. Kada pozvoniš na interfon rukom prekriješ sočivo kamere ili staviš poštarsku kapu i pozvoniš 2x. Mislim ko je brinetica Lana i njenih 300 grama koje možeš naći na svakom ćošku. Ja lično se ne bi toliko ponižavao i to još za svoje pare
Cuj prekrijes socivo🤣ti si stvarno glup,pa nece te pustiti da udjes ona ti kaze da hoce da te vidi preko interfona kontas🤣
Ja kazem da meni nije problem ni poslati sliku ni stari pred interfon jer me boli kurac,nisam ozenjen,ne krijem se nikoga i ne bojim se nikoga
Ponovo kazem razumijem ko nece da pristane na uslove imaju ludi svoje razloge i to je ok,zato su bile ove brazilke kod njih se upadalo svakako bez kontrole ali zato su imale makroa
 
Cuj prekrijes socivo🤣ti si stvarno glup,pa nece te pustiti da udjes ona ti kaze da hoce da te vidi preko interfona kontas🤣
Ja kazem da meni nije problem ni poslati sliku ni stari pred interfon jer me boli kurac,nisam ozenjen,ne krijem se nikoga i ne bojim se nikoga
Ponovo kazem razumijem ko nece da pristane na uslove imaju ludi svoje razloge i to je ok,zato su bile ove brazilke kod njih se upadalo svakako bez kontrole ali zato su imale makroa
Pa pazi ovde nije riječ o tome ko se boji a ko ne i koga zaboli kurac nego se radi o principu. Ne želim da dronfulja u njenom telefonu nosi moju sliku. Da li treba da se tvoja slika sutra razvlači po mup-u ?
 
Pa pazi ovde nije riječ o tome ko se boji a ko ne i koga zaboli kurac nego se radi o principu. Ne želim da dronfulja u njenom telefonu nosi moju sliku. Da li treba da se tvoja slika sutra razvlači po mup-u ?
Ajoj druze neka se razvlaci boli me kurac,ja sam takav lik to mene ne zanima
A kazem ponovo razumijem ko nece da pristane na njihove uslove
 
U cemu je fora pa se cure u bl ne oglasavaju po sajtovima, bude period kad imas 1-2 koje rade, a da su na sajtu...u tolikom gradu nemoguce da ih nema vise
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh