BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja mozda nemam..al moj brat te moze kupiti vjeruj..Zbog crnke nas sve odjebe i samo s njom vjeruj..Ja ti evo kazem bgm mozda mi nemamo al brat za nju ne zali do zadnje..kako je meni reko ja nemoram imati za hljeba al ona mora..jbg takav je kakav je bratina je.. Lautaro pravi novi profil brateeee..
A ma, otrijeznit će se u jednom trenutku, zaljubljen je a tad čovjek na razmišlja, on misli da će na kraju sa njom završit.
Tako je meni bilo sa ukrainkom Viktoriom, sreća otišla i ne vraća se
 
A ma, otrijeznit će se u jednom trenutku, zaljubljen je a tad čovjek na razmišlja, on misli da će na kraju sa njom završit.
Tako je meni bilo sa ukrainkom Viktoriom, sreća otišla i ne vraća se
Pa nije mogla više kafe plaćati😂
Otrijeznila se i razgulila hahahaha
Druze evo ja nit znam crnku a ni Lautara ali želim čovjeku svu sreću u životu i njemu i crnki ako im je suđeno. Želim i tebi da nađeš neku da budeš happy i da pijete kafu zajedno i platiš večeru i ostaviš konobaru bakšiša. Širi ljubav kraljuuu a ne destruktivne i bolesne misli i onda ideš u crkvu. Ne ide to tako . Onda se još pitaš što te Crystal ignoriše.
 
Pa nije mogla više kafe plaćati😂
Otrijeznila se i razgulila hahahaha
Druze evo ja nit znam crnku a ni Lautara ali želim čovjeku svu sreću u životu i njemu i crnki ako im je suđeno. Želim i tebi da nađeš neku da budeš happy i da pijete kafu zajedno i platiš večeru i ostaviš konobaru bakšiša. Širi ljubav kraljuuu a ne destruktivne i bolesne misli i onda ideš u crkvu. Ne ide to tako . Onda se još pitaš što te Crystal ignoriše.
Koji si ti kretenoid, ono je bio dobronamjeran komentar a ne sa ciljem da ga razočaram, a ukrainka je otišla i ne vraća se jer se udala.
Ili si glup ili zli manipulator??
 
Koji si ti kretenoid, ono je bio dobronamjeran komentar a ne sa ciljem da ga razočaram, a ukrainka je otišla i ne vraća se jer se udala.
Ili si glup ili zli manipulator??
Kakav ti njemu dobronamjeran komentar daješ? Na osnovu svog iskustva? Alo jarane.
Pa što se nije udala za tebe ako si frajko? Za tebe sam Ajnštajn vjeruj a ni manipulator za razliku od tebe. Ovde prosipaš šuplje priče neke. Svaki i malo pametan te provalio ovde.
Za razliku od tebe ja ne moram koristiti vrijeđanje da bih pokazao tko si ti. The end
 
Kakav ti njemu dobronamjeran komentar daješ? Na osnovu svog iskustva? Alo jarane.
Pa što se nije udala za tebe ako si frajko? Za tebe sam Ajnštajn vjeruj a ni manipulator za razliku od tebe. Ovde prosipaš šuplje priče neke. Svaki i malo pametan te provalio ovde.
Za razliku od tebe ja ne moram koristiti vrijeđanje da bih pokazao tko si ti. The end
Dabogda on sa njom završio.
Al ni ja ni ti ne znamo kako on izgleda, jel bogataš i takve stvari kakve danas gleda 90% žena a pogotov cure kao famozna crnka
 
Jel ti stvarno to pitaš? Ti koji ovde provociraš svako malo nekoga? Ti koji komentarises svakome nesto? Pa koje tebi trazio komentar za crnku i Lautara? Omg. Eo neću više🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh