BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mislim, u Rus oni pičke su samo to tražili. Da njima
Neko mozda bio kod ove Nataly? Nesto mi je ovo prejeftino za sat vremena...

Dobra je cura, uživo je mnogo ljepša
 
Nije uopce stvar napustanja posla, ja ju to nikad nisam trazio niti bi trazio. Njoj su novci bili bitni od svega, meni je bilo provedeno vrijeme zajedno. To ti dode na neki nacin kao otvorena veza, cak je i jednostavnije jer ne spava sa drugima samo iz zadovoljstva nego iz osobne koristi, jedino nastaje problem ako se rijetko vidate, npr vikendom i to vrijeme ne moze da odvoji samo za tebe nego gleda i dalje kada sto moze da odradi, onda je to problem, barem meni. Ja sam osobno zadovaljan sa zivotom gdje zivimo sa kucnim prihodom od cca 2-3000 eura mjesecno, njoj je to premalo, onda hoce gucci, kc i ostale pizdarije, navikla je na visoki standard, to je i bio jedini razlog prekida.


komicar ?
vidi, nakon dva susreta me zvala da dodem kod nje za vikend, u 3 mjeseca smo napravili oko 6000km, svaki dan se culi, bilo je svega
3mjeseca sa Anom dao sam i 20.000km i ne zalim ni feninga
Meni odgovara kao osoba i sve dok mogu davat cu nebitno koliko
Pa brate prest'o ici gledat Želju zbog nje🖤
 
Muškarac 38 godina, 180/90 zgodan, šarmantan, sportski tip, nepušač, traži žensku osobu od 20 do 40 god za diskretno druženje uz naknadu po dogovoru...samo TK...kontakt u pp...pozdrav svima...
 
Neko mozda bio kod ove Nataly? Nesto mi je ovo prejeftino za sat vremena...

I jeste prejeftino kad vidis kakva je usluga cura je vrh
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh