BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Upravo tako, juče sam se učlanio samo iz razloga da ostavim recenziju što i jeste svrha ovog foruma. Ali kao i sve kod nas pretvorio se u veliki cirkus. Bilo kakva recenzija može biti od pomoći. Naravno, ocjena zavisi od ukusa i lične percepcije ali ako je visoka ili niska i to nešto govori.

Nisi pogriješio što si se učlanio da bi rekao ono što želiš za Crystal. Zašto ne pohvaliti nekoga ko to zaslužuje.
Pusti i ne obraćaj pažnju na papke.
Njima niko ne ugodi ovdje.

Lp
 
Braćo, imala sam u TZ sad jednog poštenog gospodina, mnogo je poznat u cijeloj federaciji, ima položaj, al tako se desilo da mu je se desio Hemorojid, bojom je kao borovnica, pa i dosta je velik, kad je mi pokazao… Slošio mi se, ali i sam pomislila da počnem uzgoj borovnica
Inače je pitanje.
Neki dobar lek?
 
Braćo, imala sam u TZ sad jednog poštenog gospodina, mnogo je poznat u cijeloj federaciji, ima položaj, al tako se desilo da mu je se desio Hemorojid, bojom je kao borovnica, pa i dosta je velik, kad je mi pokazao… Slošio mi se, ali i sam pomislila da počnem uzgoj borovnica
Inače je pitanje.
Neki dobar lek?
Neka ga kakav obdaren crnjo dobro pročisti ko dimnjačar krivi odžak 🙂 Riješiće hemoroide a usput ima da prdi ko Akrapovičev auspuh 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh