BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

evo bio sam ja sa Crystal i još neki ovdje su bili i ja mogu potvrdit da je ona na forumu, da je upoznaš lično vidio bi koliko je prizemna i opuštena osoba i sa dobrim smislom za humor, a za sex da ne pričam tu joj definitivno nema ravne po ovim recenzijama ostalih cura. Richard nije bio ni sa jednom ali makar ne govori negativnosti ni o jednoj, ti si bio sa crnkom i nisi bio sa Crystal pa opet po obje pljuješ.
Jesi bio, jesi jos s kojom 🤣 ja cryatal nigdje ne pljujem samo kazem na forumu nije ona… a ni u velegradu doboju 🤣🤣🤣
 

Ko voli baš (pre)debele i dobar oral preporuka za ovu djevojku. Uredna, neće izraditi, ali je zatrpavaju porukama pa ako ne odgovori zovite. Trenutno je u BL
 
Ma pljuju hudnici koji sigurno lice na goluma iz gospodara prstenova..javljaju se i traze da im daju neke popuste ..htjeli bi za 50-60km da im govno sisaju..Crnku koliko god pljuvali meni je sve draza a u zoru opet budi me svud po telu miris njen..
Hahaha zamisli tih debila (goluma) hahahah
Kaze karaju ciganke pored puta hahahah
Bog te jebo usmrdjele ciganke karaju aaahhahah
 

Ko voli baš (pre)debele i dobar oral preporuka za ovu djevojku. Uredna, neće izraditi, ali je zatrpavaju porukama pa ako ne odgovori zovite. Trenutno je u BL
Ova je bila vec na oglasima pod imenom "Ella" ako se ne varam. Neko je vec i prije pisao da je odlican oral.
 
Ima li neko iskustva sa grovi gelom za povecavanje penisa i produžavanje odnosa,čitao sam par recenzija nisu lose a ima li neko iskustva iz prve ruke ?
 
Ima li neko iskustva sa grovi gelom za povecavanje penisa i produžavanje odnosa,čitao sam par recenzija nisu lose a ima li neko iskustva iz prve ruke ?
Tvoja prva poruka:

"iznenadila se jer imam bas debel kurac od nekih 18 cm"

"Na kraju se naguzila i rekla jebi me jako sto jace možeš jebao sam je nekih 15 tak minuta u doggy polozaju"
 
Pa ko kaže da je u Doboju? To što je slikala tablu u prolazu nije rekla da je tamo. A postavila je ovdje i svoju sliku sa svog profila za NG.
Slikala je tablu jer je putovala tuda vjerovatno prema Srbiji, jer je ruskim državljanima onemogućen ulazak u EU bez viza i odobrenja, pa ne može na autoput kroz Hrvatsku. A drugo, postavljala slike za novu godinu sa sve datumom i infom...Sad će neko reći to je AI 😆
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh