Iskustva sa parovima

Pozdrav,
Trazimo zensku osobu za druzenje, supruga i ja, imamo 30god. Tak da godine budu u skladu sa time.
Molim pp
 
Vidimo da dosta Vas traži parove ili solo decke cure. Ne znamo da li ste culi za Forbidden Fruit? To je baš specijalizirani portal za druženja tog tipa za ex yu područje.
 
Vidimo da dosta Vas traži parove ili solo decke cure. Ne znamo da li ste culi za Forbidden Fruit? To je baš specijalizirani portal za druženja tog tipa za ex yu područje.
Solo muskarci ce jako tesko nac nekoga na tim stranicama,bas ako ti se posreci,ima par parova na tim stranicama kaj traze muskarce ali to su svi blizu 60 tako da nista od toga,jel to su 95 posto swingeri tamo znaci razmjena partnera!!
 
Solo muskarci ce jako tesko nac nekoga na tim stranicama,bas ako ti se posreci,ima par parova na tim stranicama kaj traze muskarce ali to su svi blizu 60 tako da nista od toga,jel to su 95 posto swingeri tamo znaci razmjena partnera!!
Ne bi se složio stobom. Parova ima u rasponu od 30 do 55 i sami smo se uvjerili da ih dosta traži solere. Ali..problem je u samim muškarcima i u načinu pristupa. Dokle god je stav da su oni tu bogom dani i da svaki par čim traži solera će pristati na bilo što što ima k... među nogama ništa od toga. Ja znam osobno dosta deckiju gore koji imaju uspješnu "karijeru" sa parovima ali oni drže do sebe, imaju manire i znaju di im je mjestu u druženuju sa parom. FF trenutno ima preko 30 000 korisnika sa ex yu područja plus mađarska rumunjska itd. Takvi portali su najbolje mjesto za pronaći istomišljenike u tom životnom stilu.
 
Ima nas dosta s manirima nego sam primjetio da su ljudi počeli dosta tražit slike s licem i .... , možda je off topic no vrijedi spomenuti da nas ima koji ne želimo slat slike lica i sl... jasno Vam je danas kako fun neki portali za sex oglase i kako se krade indetitet.
 
Istina. Mi uvijek trazimo slike lica a isto ih tako i dajemo. Ili to ili video poziv. Tek kad se uvjerimo da je osoba ta za koju se izadje onda mozemo dogovoriti kavu/cugu da vidimo kako dišemo u živo.
Naravno da ima parova koji samo posalju adresu i nije im bitno ali iz našeg iskustva takvih je malo.
 
Mi uvijek tražimo slike lica. Ženin uvjet, jbg. Na zadnji oglas se javilo nekoliko desetaka ljudi i di bi stigli kad bi se sa svakim nalazili da žena provjeri dal joj lik prolazi. Šalji sliku lica il ne dolaziš u obzir i to je to. Dosta ekipe vidi da smo stari profil pa nam daju slike, i nikada se nije desilo da nečiju sliku objavimo ili na bilo koji način zloupotrijebimo.
 
Slažem se vama i mi isto već duže vrijeme tražimo normalnu žensku osobu za druženje u troje i NIŠTA
javljaju se samo prevaranti predstavljaju se kao žene pa traže razne slike

Slažem se vama i mi isto već duže vrijeme tražimo normalnu žensku osobu za druženje u troje i NIŠTA
javljaju se samo prevaranti predstavljaju se kao žene pa traže razne slike
A ne znam sta bi rekla,sve fake profili uzas...a valjda ce se javiti normalna osoba,mi i ne trazimo slike,više volimo uzivo onako kava prvo da vidimo da li si odgovaramo.
 
Istina. Mi uvijek trazimo slike lica a isto ih tako i dajemo. Ili to ili video poziv. Tek kad se uvjerimo da je osoba ta za koju se izadje onda mozemo dogovoriti kavu/cugu da vidimo kako dišemo u živo.
Naravno da ima parova koji samo posalju adresu i nije im bitno ali iz našeg iskustva takvih je malo.
Mislim da je video poziv po meni najbolja opcija, samo treba doć do toga. Ja sam imao isksutva s jednim parom da sam se ženskoj strašno sviđao, em joj je ok bilo ok moje tjelo i način razmišljanja a njezin suprug je pak bio neki čudni leeek, kao leeek me zove s nepoznatom-skrivenog broja... ja se nikad ne javim, mislim tko se javlja na nepoznat skriven broj?

I tak da nam je priča propala,
 
Ne bi se složio stobom. Parova ima u rasponu od 30 do 55 i sami smo se uvjerili da ih dosta traži solere. Ali..problem je u samim muškarcima i u načinu pristupa. Dokle god je stav da su oni tu bogom dani i da svaki par čim traži solera će pristati na bilo što što ima k... među nogama ništa od toga. Ja znam osobno dosta deckiju gore koji imaju uspješnu "karijeru" sa parovima ali oni drže do sebe, imaju manire i znaju di im je mjestu u druženuju sa parom. FF trenutno ima preko 30 000 korisnika sa ex yu područja plus mađarska rumunjska itd. Takvi portali su najbolje mjesto za pronaći istomišljenike u tom životnom stilu.
Cijeli život sam na portalim, realno vrlo dobro izgledam, ako ne i odlično, Smokva, Forbiden fruit je gubitsk vtemena, smokva 80 % lažni profili parova i žena, navlakuša za plaćanje, a forbiden vlasnici su swinger par iz samobira, a tamo pak ko soler nemaš nikakve šanse, 0
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh