BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ko ne cijeni svoju paru i nije je zaradio sam preporucujem da ode do barbare dok je tu.Bio moj jaran kaze picka ipo samo 150 juroa.I na slikama djeluje jebozvno.
 
Nista specijalnoova ana 23 23 , pozuruje, limitirana ima mnogo ogranicenja, brzo se umori i dosadi joj kao da džabe radi, a ovamo kao i svaka rava trazi pare unaprijed. 🙂
Da ne bude da je hejtam nije ona toliki gabor ima guzu odlicnu za dogy style ali za tu cijenu usluge i kvalitet ne vrijedi i ne bih išao ponovo. Prostor u kojem radi također nije na higijenskom nivou.
Ne pozurujem nego si ti prosto napadan bio.. ako nesto ne ide ne ide nema potrebe da ti produzavam vrijeme.. ali eto to je tebi nije okej bilo..
prostor je sasvim okej neces doci tu da zivis nego da jebes i ides. Cistim redovno al dobro kako cije misljenje postujem ..
 
Nekad zavisi druze na sta i neko od nas lici..Vidim ovdje dosta raje trazi broj nekih ciganki nekih debelih drolja..Zamisli onda kakvi su to likovi (rugobe)..
Realno!
Msm da se moraju malo i energije poklopiti i izgledi..i za moja ogranicenja se zna,logicno je da se ne ljubim otkud ja znam kome na sta lice usta i zubi i ne pusim bez kondoma jer sam gadjiva a svima su nam razliciti mirisi i tijela i alata 😂 tako da kondom je tito!
Ali eto svako svoje misljenje i ogranicenja. 🤪
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh