SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Koliko ja znam jedine stvarne na smokvi su adriana delfin i kikaliki
kikaliki ti je ex Nabio na smokvi ili mozez je isto naci na oglasnik
Ima vise brojeva napr...

Oglas

Al neznam kako je mozete ni spominjati ni preporuciti kad se jebe bez zastite. Upravo iz tog razloga sam odustao odmah na pocetku, dogovorili smo na whatsapp razmijenili slike, ali kada je ona naglasila besplatan sex samo bez gotovo. Sa zastitom samo ako platis. Eto samo da se zna, pa razmislite malo prije
 
Fake

Linda je odlicna, i po meni i dalje najbolja ako mislimo na CD u Zg. Jedino ima tu glupu naviku da nudi i zeli bez kondoma ( nije jedina ). Bas zbog toga nisam je vise kontaktirao, bio jedanput i to je bio mozda najbolji susret sa CD aktivna, pasivna bas sve. Steta jer je odlicna, nije skupa, al kad meni to nudis ides na blacklist.
Ti za sve pišeš isto, baš zanimljivo?!?
 
Ti za sve pišeš isto, baš zanimljivo?!?
Zanimljivo ah? Zasto ti smeta toliko ja se pitam? Ako citas dobro nije se htjela samo rijesiti jer sve je bilo vec dogovoreno, sve je islo preko smokve pa whatsapp, a tek kada sam ja naglasio da za mene ide samo sa zastitom uvijek tada je naglasila da moze kako smo se dogovorili samo bez a ako zelim sa tada moram platiti (znaci nije se ona rijesila neko ja odustao jer nju ne zelim placati). Pa sam/sama mozes zakljuciti da nisam i necu biti jedini u toj situaciji.

Sto se tice Linde/aka Oksane sve ljepo ti pise. Nudila i forsirala je bez dok smo bili skupa. Normalno smo sve ljepo odradili, platio, al zbog toga nisam je vise kontaktirao niti vidio.


Propustio/la si da citiras jedan moj post, gdje pisem da ElektraSexy je lazan profil...ps. ih ima barem 4/5

Buduci da je ovo mjesto gdje svatko moze napisati svoje situacije i recenzije, ovo su moje.
Osobno mi je zanimljivo, ali vise strasno i prilicno opasno, da u Zagrebu i drugdje u Hr postoji taj destruktivni mentalitet.
 
Slažem se, ovo je mjesto gdje svatko može pisati što želi, kao uostalom i na drugim stranicama na internetu skrivajući se iza neke kakti anonimnosti.
Zato je najviše lovačkih priča i rekla kazala recenzija, a najmanje autentičnih recenzija.
Srećom svatko može kontaktirati osobu ili osobe iz oglasnika pa se osobno uvjeriti što je istina.
 
Slažem se, ovo je mjesto gdje svatko može pisati što želi, kao uostalom i na drugim stranicama na internetu skrivajući se iza neke kakti anonimnosti.
Zato je najviše lovačkih priča i rekla kazala recenzija, a najmanje autentičnih recenzija.
Srećom svatko može kontaktirati osobu ili osobe iz oglasnika pa se osobno uvjeriti što je istina.
Eto bravo/a, srecom osobno jednu sam kontaktirao pa odustao a drugu upoznao. Oba dvije su mi nudile istu stvar nazalost.
Mozes ih zvat lovacke price, te cure/decki mogu promjeniti sto nick-a na smokvu, romeu itd... al izgled, slike ne(uostalom koriste uvijek te iste). Nazalost al i srecom ne mozes/mogu izbrisati komentare i recenzije. Posto volis traziti moje komentare, takodjer potrazi komentare drugih korisnika. Pa eto da ti olaksam zadatak, dovoljno ti je da ides na prvu stranicu ove teme. Koje su bile slike na tom profilu? Eh lovacke price sigurno i rekla kazala jel...
 
Stavi ti svoje slike pa pjuj po drugima😉
Uostalom bezveze je rasprava, ako imaš nešto protiv nekoga otiđi pa mu reci to u facu.
Ako imaš muda, naravno.
 
Stavi ti svoje slike pa pjuj po drugima😉
Uostalom bezveze je rasprava, ako imaš nešto protiv nekoga otiđi pa mu reci to u facu.
Ako imaš muda, naravno.
Ja ne nudim sex za pare 😙😉 niti imam oglase za to, mozda obrnuto pa eto kao korisnik recenziram sto mi se desi i nudi, pisem misljenja i iskustva. Pa eto ako radis i nudis neke usluge, prihvati kritike i pohvale. Neki ljudi koriste smokvu, oglasnik, romeo od davne 2015, neki i vise, pa zato mijenjanje nikova ne drzi vodu. Zavrsavam tu da ne idem off-topic. Hvala sto si se javio/la, al nisam ja kriv ako ti smeta sve to. Pomisli malo 🫢🫣☺️😘
 
Ja ne nudim sex za pare 😙😉 niti imam oglase za to, mozda obrnuto pa eto kao korisnik recenziram sto mi se desi i nudi, pisem misljenja i iskustva. Pa eto ako radis i nudis neke usluge, prihvati kritike i pohvale. Neki ljudi koriste smokvu, oglasnik, romeo od davne 2015, neki i vise, pa zato mijenjanje nikova ne drzi vodu. Zavrsavam tu da ne idem off-topic. Hvala sto si se javio/la, al nisam ja kriv ako ti smeta sve to. Pomisli malo 🫢🫣☺️😘
Meni se živo fućka što ti nudiš i što ne nudiš, ali priča ti je svejedno šuplja. S jednom si htjeo seks, ali nisi htio plaćati, a drugu si plaćao pa ste imali seks, ali poslije više nisi htio seks.
Nadam se da si na kraju balade našao sreću u trećoj ili petoj😁
 
Bio tko? Trenutno je u Splitu
Ja jojposlqo poruku kad je bila u Zg nije mi uopce odgovorila tako da nisam ni isao kod nje qli bop sam prosle godine kad je bila imas pisano vec moje recenzije o njoj
 
Meni se živo fućka što ti nudiš i što ne nudiš, ali priča ti je svejedno šuplja. S jednom si htjeo seks, ali nisi htio plaćati, a drugu si plaćao pa ste imali seks, ali poslije više nisi htio seks.
Nadam se da si na kraju balade našao sreću u trećoj ili petoj😁

Olaola smiri si doživljaje!
Ja mogu potvrditi a nadam se i drugi ovdje u temi da openmind ne piše gluposti i da su mu recenzije od velike pomoci a ti kao “new member” pokrij se ušima jer vidim da voliš puno srati! Napiši koju recenziju ako ikad probaš neku cd/ts ili samo čitaj tuđe i ako ti nešto ne odgovara probaj se ne obazirati, uživaj ali pls ne trollaj ovu temu!
 
Ma nisam ti valjda povrijedio tankoćutne osjećaje sa iskrenošću.
Srećom živimo u demokraciji pa ja mogu srati koliko i ti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh