BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Imas pozitivnu recenziju ranije

Ljudi ovo je shemale, igrom slucaja sam plastični hururg i na njoj cim sam dosao vidi se da su uradjene velike estetske operacije, a i primjeti se na vratu isto da je u pitanju muško.( da ne govorim širina ramena i crte brade) ja čim sam sinoć vidio pobjegao sam... iskreno nadam se da sam pomogao nekome da ne zezne se....
hvala brate htio sam je ici kresnuti
 
Ljudi ovo je shemale, igrom slucaja sam plastični hururg i na njoj cim sam dosao vidi se da su uradjene velike estetske operacije, a i primjeti se na vratu isto da je u pitanju muško.( da ne govorim širina ramena i crte brade) ja čim sam sinoć vidio pobjegao sam... iskreno nadam se da sam pomogao nekome da ne zezne se....
Ja sam bio i mogu da potvrdim da se i meni cinilo kao da je musko ali vidim dole picka ali sve cudno malo
I sad kad razmislim musko je nema tu sta,to je brazil oni su izmislili te operacije pola
Aj sto je musko nego sto i makro pored u sobi bude,nedaj boze mogu da te uhvate izjebu i jos istuku
 
Sta je vama koji kurac,pa opste je poznato da su sve brazilke koje dolaze u BiH muskarci operisani
Alo je jebete muskarce mozda to nekome ne smetap

Sta je vama koji kurac,pa opste je poznato da su sve brazilke koje dolaze u BiH muskarci operisani
Alo je jebete muskarce mozda to nekome ne smeta
Pa mozda i nije toliko lose pickine usmine koje su napravljene od mosnjica 🤢🤮😅🤣🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh