Gang bang

Zvučis dosta kao sprd al ako si for real traži dečke neki recent test na bolesture. Bivša mi je obožavala gang bangove, ja sam za svaki session inzistirao na novom testu i da koliko toliko znamo ljude. Kad smo prekinuli ona je nastavila bez testova i naravno legenda je pobrala HIV prije par mjeseci. Nije za zajebavati se. Isto vrijedi i za vas mamlaze koji idete na takve "evente", now isplati se sjebat si život, test prije test poslije amigo!
Di nalazi ekipu bivša da je probamo izbjeć ;)
 
Zvučis dosta kao sprd al ako si for real traži dečke neki recent test na bolesture. Bivša mi je obožavala gang bangove, ja sam za svaki session inzistirao na novom testu i da koliko toliko znamo ljude. Kad smo prekinuli ona je nastavila bez testova i naravno legenda je pobrala HIV prije par mjeseci. Nije za zajebavati se. Isto vrijedi i za vas mamlaze koji idete na takve "evente", now isplati se sjebat si život, test prije test poslije amigotako

Zvučis dosta kao sprd al ako si for real traži dečke neki recent test na bolesture. Bivša mi je obožavala gang bangove, ja sam za svaki session inzistirao na novom testu i da koliko toliko znamo ljude. Kad smo prekinuli ona je nastavila bez testova i naravno legenda je pobrala HIV prije par mjeseci. Nije za zajebavati se. Isto vrijedi i za vas mamlaze koji idete na takve "evente", now isplati se sjebat si život, test prije test poslije amigo!

Crnka i plavusa. Sisate
a testirane na hiv jel jesu momak
 
Zvučis dosta kao sprd al ako si for real traži dečke neki recent test na bolesture. Bivša mi je obožavala gang bangove, ja sam za svaki session inzistirao na novom testu i da koliko toliko znamo ljude. Kad smo prekinuli ona je nastavila bez testova i naravno legenda je pobrala HIV prije par mjeseci. Nije za zajebavati se. Isto vrijedi i za vas mamlaze koji idete na takve "evente", now isplati se sjebat si život, test prije test poslije amigo!
A zaštita ništa ili i preko zaštite popušila hiv ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh