BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima li neko molim vas da dadne broj od neke starije iz Sarajeva. Ja sam u blizini koseva, a imam i auto.. mozete poslati broj privatno
 

Bio kod Aline danas,dogovor preko watsupa brz, moze i video poziv da se uvjeri da je to ona na slikama, uzivo izgleda jos bolje,svaka preporuka.
Ostavio 10€ vise dobio uslugu sa mnogo toga gratis.
Prava brazilska sa bas bas izrazenom Brazilskom guzicom, sise silikoni ali fino upakovani na njenu gradnju, sta znam niza je nekako nego na slikama pa guzica jos vise dolazi do izražaja 🤣🤣🤣
Promjenili poze nema kakve nismo,bas je aktiva u seksu.

Oral 9.5/10
Sex 9/10
Daj posalji mi broj u poruci
 
Jesi ti glup??? U 7 dana stalno pravi prolongacije i laze... Na kraju jedva dogovor. Fakat te ne kontam... Vise je fer i korektna ona narkomanka ella
Hahah a u tom grmu lezi zec😂.Fakat se na ovom forumu svasta petlja.I konkurencije petljaju prste i makroi u pp uzdizu svoje radnice.Jbt dobijes mogucnost da sakriven iza tastature oblatis neku i ti ni to ne znas.Ako vec blatis,opleti zemljace da valja,da ti neko i povjeruje.
Ovako "sa svojom komunikacijom"ispadas samo glup.😂
 
Hahah a u tom grmu lezi zec😂.Fakat se na ovom forumu svasta petlja.I konkurencije petljaju prste i makroi u pp uzdizu svoje radnice.Jbt dobijes mogucnost da sakriven iza tastature oblatis neku i ti ni to ne znas.Ako vec blatis,opleti zemljace da valja,da ti neko i povjeruje.
Ovako "sa svojom komunikacijom"ispadas samo glup.😂
A brate boli koliko si glup. Ja stvarno ne razumijem da me ne shvataš. Ispade ja sad makro hahahahahaha. Idiote, problem je u komunikaciji. Ako dogovorimo dan unaprijed da cu doci u 4, i ja sutra javim dva sata ranije da cu doci, ona pomjeri za uvecer. Ja se javim uvecer ona pomjeri za sutra. I tako 7 dana, odem napokon i sjebem se u život i jebem sebi sve što sam uopšte pokušavao. Znači to što ti voliš nju, ja to poštujem... Voliš da to gura stvarčice u guzu kako ona kaze... Ja sam otisao samo zbog masaze a bolje da nisam ..
 
Hahah a u tom grmu lezi zec😂.Fakat se na ovom forumu svasta petlja.I konkurencije petljaju prste i makroi u pp uzdizu svoje radnice.Jbt dobijes mogucnost da sakriven iza tastature oblatis neku i ti ni to ne znas.Ako vec blatis,opleti zemljace da valja,da ti neko i povjeruje.
Ovako "sa svojom komunikacijom"ispadas samo glup.😂
A brate boli koliko si glup. Ja stvarno ne razumijem da me ne svataš. Ispade ja sad makro hahahahahaha. Idiote, problem je u komunikaciji. Ako dogovorimo dan unaprijed da cu doci u 4, i ja sutra javim dva sata ranije da cu doci, ona pomjeri za uvecer. Ja se javim uvecer ona pomjeri za sutra. I tako 7 dana, odem napokon i sjebem se u život i jebem sebi sve što sam uopšte pokušavao. Znači to što ti voliš nju, ja to poštujem... Voliš da to gura stvarčice u guzu kako ona kaze... Ja sam otisao samo zbog masaze a bolje da nisam ..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh