BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jesi ti glup??? U 7 dana stalno pravi prolongacije i laze... Na kraju jedva dogovor. Fakat te ne kontam... Vise je fer i korektna ona narkomanka ella
Hahah a u tom grmu lezi zec😂.Fakat se na ovom forumu svasta petlja.I konkurencije petljaju prste i makroi u pp uzdizu svoje radnice.Jbt dobijes mogucnost da sakriven iza tastature oblatis neku i ti ni to ne znas.Ako vec blatis,opleti zemljace da valja,da ti neko i povjeruje.
Ovako "sa svojom komunikacijom"ispadas samo glup.😂
 
Hahah a u tom grmu lezi zec😂.Fakat se na ovom forumu svasta petlja.I konkurencije petljaju prste i makroi u pp uzdizu svoje radnice.Jbt dobijes mogucnost da sakriven iza tastature oblatis neku i ti ni to ne znas.Ako vec blatis,opleti zemljace da valja,da ti neko i povjeruje.
Ovako "sa svojom komunikacijom"ispadas samo glup.😂
A brate boli koliko si glup. Ja stvarno ne razumijem da me ne shvataš. Ispade ja sad makro hahahahahaha. Idiote, problem je u komunikaciji. Ako dogovorimo dan unaprijed da cu doci u 4, i ja sutra javim dva sata ranije da cu doci, ona pomjeri za uvecer. Ja se javim uvecer ona pomjeri za sutra. I tako 7 dana, odem napokon i sjebem se u život i jebem sebi sve što sam uopšte pokušavao. Znači to što ti voliš nju, ja to poštujem... Voliš da to gura stvarčice u guzu kako ona kaze... Ja sam otisao samo zbog masaze a bolje da nisam ..
 
Hahah a u tom grmu lezi zec😂.Fakat se na ovom forumu svasta petlja.I konkurencije petljaju prste i makroi u pp uzdizu svoje radnice.Jbt dobijes mogucnost da sakriven iza tastature oblatis neku i ti ni to ne znas.Ako vec blatis,opleti zemljace da valja,da ti neko i povjeruje.
Ovako "sa svojom komunikacijom"ispadas samo glup.😂
A brate boli koliko si glup. Ja stvarno ne razumijem da me ne svataš. Ispade ja sad makro hahahahahaha. Idiote, problem je u komunikaciji. Ako dogovorimo dan unaprijed da cu doci u 4, i ja sutra javim dva sata ranije da cu doci, ona pomjeri za uvecer. Ja se javim uvecer ona pomjeri za sutra. I tako 7 dana, odem napokon i sjebem se u život i jebem sebi sve što sam uopšte pokušavao. Znači to što ti voliš nju, ja to poštujem... Voliš da to gura stvarčice u guzu kako ona kaze... Ja sam otisao samo zbog masaze a bolje da nisam ..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh