ZAGREB - Jel bio tko?

Bok ekipa,zamolio bi za recenziju ako je bio tko uz ispriku ako se vec pisalo o toj curi.
 
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Da li ima koja dlakava u Zagrebu? Ako ima može njen link od oglasa? Hvala unaprijed. Do sad nisam imao sreće kod koje god da sa bio bila obrijana.
 
Koja je cijena kod nje da li znaš? I ako bi joj nadoplatio da li bi moglo više od masaže npr sex
Meni je rekla da radi samo masaže.
Na telefon ti kaže 40 eura, ali to je kad radi obučena, a onda kad dođeš ti veli 80 eura gola, 70 eura - tange.
Ali ako je masaža 80 eura, onda sex (ako ga nekome i ponudi) nije garant ispod 120 eura.
Što je debelo previše za takvu žensku.
Ona solidno izgleda, dobre noge, guza, ali sisa nema, u faci je ljepuškasta, ali nenašminkana, kosa raščupana. Na nogama neke bezvezne papuče i čarapice. Pa jebo te, kad već ima takve cijene mogla bi se malo i sredit. A još i ne brije noge :(
Sad sam baš čitao recenziju od Crnog37 za VIP TINU koja traži 120 eura za pola sata. A kako žena izgleda.
Avion.
Ja kod Sindi neću ni na masažu ponovo, a kamo li sex.
 
Meni je rekla da radi samo masaže.
Na telefon ti kaže 40 eura, ali to je kad radi obučena, a onda kad dođeš ti veli 80 eura gola, 70 eura - tange.
Ali ako je masaža 80 eura, onda sex (ako ga nekome i ponudi) nije garant ispod 120 eura.
Što je debelo previše za takvu žensku.
Ona solidno izgleda, dobre noge, guza, ali sisa nema, u faci je ljepuškasta, ali nenašminkana, kosa raščupana. Na nogama neke bezvezne papuče i čarapice. Pa jebo te, kad već ima takve cijene mogla bi se malo i sredit. A još i ne brije noge :(
Sad sam baš čitao recenziju od Crnog37 za VIP TINU koja traži 120 eura za pola sata. A kako žena izgleda.
Avion.
Ja kod Sindi neću ni na masažu ponovo, a kamo li sex.
Crni se uclanio bas danas u pol 1 ujutro i vec ima 3 recenzije o jedno te istoj “zenskoj” koja hoce da se iskljucivo javis na wapp. Zbroji 2 i 2 prijatelju
 
Meni je rekla da radi samo masaže.
Na telefon ti kaže 40 eura, ali to je kad radi obučena, a onda kad dođeš ti veli 80 eura gola, 70 eura - tange.
Ali ako je masaža 80 eura, onda sex (ako ga nekome i ponudi) nije garant ispod 120 eura.
Što je debelo previše za takvu žensku.
Ona solidno izgleda, dobre noge, guza, ali sisa nema, u faci je ljepuškasta, ali nenašminkana, kosa raščupana. Na nogama neke bezvezne papuče i čarapice. Pa jebo te, kad već ima takve cijene mogla bi se malo i sredit. A još i ne brije noge :(
Sad sam baš čitao recenziju od Crnog37 za VIP TINU koja traži 120 eura za pola sata. A kako žena izgleda.
Avion.
Ja kod Sindi neću ni na masažu ponovo, a kamo li sex.
Koja je ta vip tina?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh