BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ajde bogati ne serite više, neznam koji kurac izmišljate, znači imaš dvije cure za 300 km pola sata, koje su trenutno u Mostaru, sta mozeš u Mostaru dobiti realno, Nina u Zaliku pita 100 km za pola sata, ima joj 60 godina, svirate kurcu
nije da nisu u pravu
neko je postavio link:
svajcarska, FKK klub, za 95 fr. imas sve da koristis i pice dzaba da pijes, za 100 ili 150 fr. jebes, pogledaaj picke, e sad, u odnosu na njihove plate i nase kao i standarde.. i ovo je klub, van klubova je to jeftinije
meni licno ne smetaju te cijene,svak cijeni svoje ali generalno nije to to..
 
Sve preko 150 maraka za sat je bezobrazluk, mislim traži koliko hoćeš, al treba vas takve zaobilaziti
samo sekund preko 150 km je ponovo , a to sto se pojedine od nas trude da zarade i trude se da i tebi bude lijepo to je jel neki problem . Vidi nista nije problem ali na ono sto vi trazite da se radi za tih 150 km ne bi ti niko uradio . Ne vrijedam nikog niti ista slicno samo kazem , ako sam negdje gramaticki pogrijesila bosanski mi nije bas jaca strana lijep pozdrav 🤍🤍🤍
 
samo sekund preko 150 km je ponovo , a to sto se pojedine od nas trude da zarade i trude se da i tebi bude lijepo to je jel neki problem . Vidi nista nije problem ali na ono sto vi trazite da se radi za tih 150 km ne bi ti niko uradio . Ne vrijedam nikog niti ista slicno samo kazem , ako sam negdje gramaticki pogrijesila bosanski mi nije bas jaca strana lijep pozdrav 🤍🤍🤍
cekaj zar ne bude i vama lijepo?
 
samo sekund preko 150 km je ponovo , a to sto se pojedine od nas trude da zarade i trude se da i tebi bude lijepo to je jel neki problem . Vidi nista nije problem ali na ono sto vi trazite da se radi za tih 150 km ne bi ti niko uradio . Ne vrijedam nikog niti ista slicno samo kazem , ako sam negdje gramaticki pogrijesila bosanski mi nije bas jaca strana lijep pozdrav 🤍🤍🤍
Šta se to tako strašno traži za 150? Želim pušenje bez gume i svršavanje u usta, ako ti je to bauk onda ovo nije posao za tebe, plus što sam uredan, nit smrdim nit sam debel
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh