ZAGREB - Iskustva & recenzije

K
Što sev sa bakom ide ? Oral bez, finale u usta, anal ? Depilrana ? Koliko para ? Jel bio netko ?
Koliko se sjecam, 40 eur, oral bez ali moras pitat, po defaultu je sa. Biras hoces li masazu na stolu za masazu ili da odmah idete na krevet. Nema pucnja u usta, nema anala. Kako sam napisao gore, draga zena, nema perverzija. Jedan put se malo pozalila usred akcije da mi dugo treba i da pozurim. I ajde, istina je, nisam joj zamjerio :)
 
Pozdrav ekipa molim pomoć iskusniji ovdje
Neka dobra preporuka za eks ili dobru masažu sa sretnim završetkom više mi se sviđaju sitnije grade
 
Pozdrav ekipa molim pomoć iskusniji ovdje
Neka dobra preporuka za eks ili dobru masažu sa sretnim završetkom više mi se sviđaju sitnije grade
Pokusaj kombinaciju(ako ti se zvijezde poklope) Zgodne maserke 30 iz Miramarske i Mlade maserke iz Borovja. Kod prve se ful napalis,a kod druge se ispraznis. Odlicne zenske,a dobro ces i proci;50€+70€. To ne mozes dobiti ni na EGE. Bio sam kod obe ali ne u kombinacij. Probat cu to izvesti.
 
Pokusaj kombinaciju(ako ti se zvijezde poklope) Zgodne maserke 30 iz Miramarske i Mlade maserke iz Borovja. Kod prve se ful napalis,a kod druge se ispraznis. Odlicne zenske,a dobro ces i proci;50€+70€. To ne mozes dobiti ni na EGE. Bio sam kod obe ali ne u kombinacij. Probat cu to izvesti.
Hvala potražiti ću linkove😁
 
Pozdrav ekipa, dal' ima netko neki kontakt od Martine Pereti...vidio sam da se pisalo ovdje po forumu ali ništa ne mogu naći konkretno, pa ako ima ko kakvu info dobrodošla je, pozz
 
Ponukan pohvalama o Ani Rudeš sam se išao dogovoriti, prvi dogovor je otkazala u zadnji čas jer joj je nešto iskrslo a drugi dogovor sam došao na adresu i izvisio, zovem telefon ne javlja se niti odg na poruku 30 min kasnije.

Znam da je vjv prepuna prometa i vjerojatno je neki stalni uletio ili ostao dulje ali mogla je barem poslati poruku da ne lutam bezveze po kvartu idućih 30ak min nadajući se.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh