ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio netko kod ove u zadnje vrijeme? Htio bih ju posjetiti al ima recenziju od prošle godine pa me zanima ako netko ima novije iskustvo kod nje.
 
Meni je yanna, ona ukrainka bila top odma dogovor, ljubazna super cura, i isplati se ic ponovo za druge neznam, boljih ima samo kako ko naleti na njih.
kazem da sveukupni dojam po meni bolje nema
jer dodjem kod drugi ajde sto nezna hrvatski logicno ali nezna ni engleski pa moras prevoditi i sad ako ti zeli nesto rec zaustavlja se i tipka
po meni dragana dogovor izgled cjena sve je na mjestu
 
Jel bio netko kod ove u zadnje vrijeme? Htio bih ju posjetiti al ima recenziju od prošle godine pa me zanima ako netko ima novije iskustvo kod nje.
Brate mili jesi pogledao video?? Rugoba..
 

Bio danas kod Brune.

Jedno od najboljih iskustava do sada.
Dogovor lagan, dosao na lokaciju. Nalazi se u villi sa bazenom sa jos dve crkinje, docekala me u ogrtacu ispred vrata i odvela me odmah gore u sobu.

Soba jako uredna i cista, pitala me hocu li se istusirati, ali obavio sam to prije nego sto sam krenuo.

Htio sam malo da mi skace sa guzom, tako da deset minuta mi samo skakala i ja sam joj guzu šamarao i lizao, skinuo sam joi grudnjak i počeo lizati sise..nakon toga pušenje bez kondoma, počela mi najprije lizati jaja i onda krenula sa pušenjem…dok puši gleda te u oči, znaci savršeno, još ima jebozovnu facu…
Nakon toga odmah doggy, tu je pocela skakati, ima stvarno jebenu guzu i dobro ga jaše tako da sam se pokušavao suzdržati da odmah ne svršim ali nisam uspio, bila je pre dobra i nakraju svršio nakon 15 min svega…išao se istusirati, čist peškir, wc jako uredan i čist…otrpatila me kao kavalira nazad na vrata…preporuka i rado bi se vratio…
30 minuta 150 europljana..
 
Pozz ekipa jel moguce da ovo nitko nije posjetio ?
Kaze da je tu jos par dana, vidim po forumu da se pise da ima i dosta fake profila gdje ti otvori neka druga cura ili gdje ni priblizno ne izgleda kao na slikama.
Ako je netko bio neka napise osvrt, jer ova izgleda petarda samo takva 😍
 
Pozz ekipa jel moguce da ovo nitko nije posjetio ?
Kaze da je tu jos par dana, vidim po forumu da se pise da ima i dosta fake profila gdje ti otvori neka druga cura ili gdje ni priblizno ne izgleda kao na slikama.
Ako je netko bio neka napise osvrt, jer ova izgleda petarda samo takva 😍
Cure su stvarne i ona i Mia i ona treca. Neces pogrijesiti Mia i Angel su top picke.
 
Bio juce kod ove male, trenutacno je u Vranicima... 100€/15min, pušenje bez i karanje... Meni dosta 😂
Mala, zgodno tijelo, male sise silikončići, pica fina, uska... Preporuka za one koji zele samo isprazniti jaja na brzinu i ne traze neki poseban tretman.
 
Bio juce kod ove male, trenutacno je u Vranicima... 100€/15min, pušenje bez i karanje... Meni dosta 😂
Mala, zgodno tijelo, male sise silikončići, pica fina, uska... Preporuka za one koji zele samo isprazniti jaja na brzinu i ne traze neki poseban tretman.
Jebena satnica, 100€ za 15min.

Ako se ne traži neki poseban tretman i samo bi se ispraznio - 100€ je previše. Ne znam zašto pristajete na to?

No, s s obzirom da ekipa pristaje lizati kuglicu sladoleda za 4€, šta se ja bez veze čudim...
 
Jebena satnica, 100€ za 15min.

Ako se ne traži neki poseban tretman i samo bi se ispraznio - 100€ je previše. Ne znam zašto pristajete na to?

No, s s obzirom da ekipa pristaje lizati kuglicu sladoleda za 4€, šta se ja bez veze čudim...
Uzeo 15,20,30min dodje mi na isto... Svrsim za 10-15min, tako da u ovom slucaju si ustedim 50 eura 😆
Najzalije mi bilo kad sam otisao kod jedne debele, likusa mi ga zabalila vrhunski, ja otresao nogom za 10min, a uzeo 30min... Tako da vise prakticiram manje vremena, koliko god to izgledalo skupo.... Na dve picke trecu dobijem gratis 😂
 
Sve pet, druže, samo ROI onda uopće ne ide u tvoju korist. Svima nam dođe da nas riješe nekad u 5 minuta, samo se onda meni čini dati previše 100€ za tako malo vremena. Jebi ga, ja uvijek gledam što dobijem zauzvrat, i nije mi isto jel se zabavljamo brzinski ili si uzmemo malo vremena.
Ja bih u ton situaciji išao na rušenje cijene. Uvijek je prolazilo. Jer jebiga, fakat nije isto, i osjećao bih se preveslano dati toliko para za tako malo vremena. No, to sam samo ja. Svakom svoje.
 
Neka izbacimo komponentu vremena i zadržimo se na "ne tražim poseban tretman", ti si konzument kojeg bi svaka poželjela. 😊

Počni malo više cijeniti i svoje vrijeme, želje i novac. Jer one to za tebe neće napraviti. Zato te i ožene u tom vrlo nepovoljnom odnosu za tebe.
 
Nemam osjecaj da sam "oženjen" jer svjesno idem u to... A ako malo bolje sagledaš i 150€ je previše za pola sata, ma kakva god picka i tretman bili...
 
Slažem se.
Nikad nisam dao toliko za pola sata.
Uglavnom sam davao oko 100, najviše 150, ali svaki put je bilo 2-3 sata druženja. Naravno, pod uvjetom da mi se pička svidjela, jer ako ne, naučio sam se s vremenom okretati, takvima i 50 dati je puno.

No, ja sam valjda specifičan po tome što mi se sviđa, što tražim i koliko sam za to spreman dati. Ne pristajem na manje ispod nekih svojih granica, pogotovo kad plaćam. Kad ne plaćam, onda može proći i Poljakica ili Marica, o kojima su eseji ovdje pisani.
 
Jbg Roki, nisam toliko u tim vodama pa ne poznajem picke koje se druze dva sata za te pare... U protivnom, ne bih imao nista protiv 🙂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh