SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije





Bio danas popodne kod nje u Rijeci, čuli se još dok je bila u Puli pa sam znao da će doći. Tijelo fantastično, doslovce savršenstvo, savršena mekana koža, znači 10/10, bolje od toga jednostavno ne može ni biti. Visoka je nekih 180 tako da u štiklma je 190 i baš je prejebena za vidjet. U faci isto odlično izgleda iako dočeka bez trepavica i bez makeupa pa nije baš kao na slikama ali je svejedno dobra. Na ovoj stranici distintas ima prvi video koji 100% odgovara tome kako te dočeka, čak je i snimljen u tom apartmanu. Štikle, sexy rublje, nokti, zubi, sve na razini. Apartman na školjiću fin i uredan, ona isto uredna i tu staje ono pozitivno.

Nije ispoštovala ništa što smo prethodno dogovorili, dosta je nezainteresirana i sve to skupa je bilo nekako bezveze i mehnički odrađeno. Inače su meni osobno iskustva s transicama iz Brazila puno bolja nego sa klasičnim brazilkama ali ovog puta to nije bio slučaj. Sve u svemu, tko nema previše zahtjeva i nije mu bitan GFE i ljubljenje vjerojatno će biti zadovoljan sa opcijom od 100 europskih za 15 minuta i klasično udaranje. Pola sata je 150, sat 250 i nema cjenkanja. Sve je s kondomom uključujući i pušenje. Ne zna ni riječ engleskog ali ajde nekako preko google translate se još i može sporazumijeti. Kaže da će biti u Rijeci do sljedeće nedjelje i onda ide dalje Zadar, Split. Ja osobno ne bih ponovio.
 




Bio danas popodne kod nje u Rijeci, čuli se još dok je bila u Puli pa sam znao da će doći. Tijelo fantastično, doslovce savršenstvo, savršena mekana koža, znači 10/10, bolje od toga jednostavno ne može ni biti. Visoka je nekih 180 tako da u štiklma je 190 i baš je prejebena za vidjet. U faci isto odlično izgleda iako dočeka bez trepavica i bez makeupa pa nije baš kao na slikama ali je svejedno dobra. Na ovoj stranici distintas ima prvi video koji 100% odgovara tome kako te dočeka, čak je i snimljen u tom apartmanu. Štikle, sexy rublje, nokti, zubi, sve na razini. Apartman na školjiću fin i uredan, ona isto uredna i tu staje ono pozitivno.

Nije ispoštovala ništa što smo prethodno dogovorili, dosta je nezainteresirana i sve to skupa je bilo nekako bezveze i mehnički odrađeno. Inače su meni osobno iskustva s transicama iz Brazila puno bolja nego sa klasičnim brazilkama ali ovog puta to nije bio slučaj. Sve u svemu, tko nema previše zahtjeva i nije mu bitan GFE i ljubljenje vjerojatno će biti zadovoljan sa opcijom od 100 europskih za 15 minuta i klasično udaranje. Pola sata je 150, sat 250 i nema cjenkanja. Sve je s kondomom uključujući i pušenje. Ne zna ni riječ engleskog ali ajde nekako preko google translate se još i može sporazumijeti. Kaže da će biti u Rijeci do sljedeće nedjelje i onda ide dalje Zadar, Split. Ja osobno ne bih ponovio.
Kako će i biti drugačije nego “mehanički odrađeno” ?😄😂
Njima je samo da te odradi..to im je posao da prežive, sex ih i ne zanima niti se većina njih napali što znaš i sam vjerojatno.
Drugo je kad dođeš kod ženske ili tranny koja stavi oglas i pojebe se iz gušta kad njoj paše, ali jbg tamo je teško upast moraš i ti njoj biti napet, a ovo iz tarifnog oglasa je čista mehanika šta se imaš tu duriti to je takva shema. A to kad joj spomeneš ljubljenje a ti možda s brkovima čiča vjerojatno joj se smrači, budite malo i realni.:)
P.s. na slikama izgleda sexy
 
Kako će i biti drugačije nego “mehanički odrađeno” ?😄😂
Njima je samo da te odradi..to im je posao da prežive, sex ih i ne zanima niti se većina njih napali što znaš i sam vjerojatno.
Drugo je kad dođeš kod ženske ili tranny koja stavi oglas i pojebe se iz gušta kad njoj paše, ali jbg tamo je teško upast moraš i ti njoj biti napet, a ovo iz tarifnog oglasa je čista mehanika šta se imaš tu duriti to je takva shema. A to kad joj spomeneš ljubljenje a ti možda s brkovima čiča vjerojatno joj se smrači, budite malo i realni.:)
P.s. na slikama izgleda sexy

Ja sam sigurno do sada već preko stotinu transica ovakvog kalibra odradio. Najviše vani, nešto u Hr, nešto besplatno i meni vrlo rijetko to ne bude barem na zadovoljavajućoj razini, mogao bih takve na prste jedne ruke nabrojat. Nije točno da ih sex ne zanima i da se ne napale ali s obzirom da na dan odrade najmanje 20-30 likova, slažem se da joj tada sex više ne može biti ne znam koliko napet. Iako ima i onih koje te odrade kao da mjesecima nisu kurac vidjele. Probaj jednom negdje vani gdje te nitko ne poznaje izvest neku vrhunsku transicu koja se bavi ovim poslom na večeru, tretiraj ju s poštovanjem pa da ne misli da na nju gledaš samo kao na seksualni objekt i na neki fetish kojeg se sramiš pa da vidiš kakvu ćeš uslugu dobiti zauzvrat u takvom scenariju.

Cijeli taj play sa pravim transicama je barem meni uvijek par levela iznad onog što dobijem s klasičnim curama/ženama ali to ovdje nije bio slučaj i ova je bila nezainteresirana kao i 90% klasičnih braziliki sa EGEa koje malo bolje izgledaju i koje samo kod nas napucavaju neke bolesne cifre a ta mehanička usluga koju nude je najblaže rečeno katastrofalna. To im prolazi samo zato jer kod nas nema konkurencije pa naši ljudi ni ne znaju da to za takve pare može i mora biti puno bolje od ovog što one nude. Nisam nikakav stari čiča, uvijek sam i uredan i mirišljav, u normalnim sam godinama i smatram da dobro izgledam, ali to nije ni bitno jesam li ja njoj privlačan ili nisam jer ako se dogovorimo nešto i ja to uredno platim a ti to ne ispoštuješ, znači da si me zajebala jer sam istu tu uslugu onda mogao dobiti i za duplo manje para. No bila je dobra i to njeno tijelo i ta njena koža su mi bili nadrealni pa mi se nije dalo prepucavat i progledao sam joj kroz prste.
 

Ne kužim što radiš u ovoj temi ako te to ne zanima i nemaš takvih fetisha?

Po toj svojoj teoriji i ti si onda pedofil jer su sve žene koje ti trpaš nekad bile klinke ili se slažeš da se sad kad više nisu djeca i kad su izrasle u žene to ne može smatrat pedofilijom?! Naravno da su to muškarci ali prave transice koje su na terapiji i koje su u svoj izgled upucale desetke tisuća eura su ženstvenije od većina običnih žena. Ali ako te to ne zanima, ni ne očekujem da shvatiš nešto što nikad nisi probao. To je kao da sad debatiraš o tome kako je biti pijan a nikad nisi popio čašu vina.
 
Ne kužim što radiš u ovoj temi ako te to ne zanima i nemaš takvih fetisha?

Po toj svojoj teoriji i ti si onda pedofil jer su sve žene koje ti trpaš nekad bile klinke ili se slažeš da se sad kad više nisu djeca i kad su izrasle u žene to ne može smatrat pedofilijom?! Naravno da su to muškarci ali prave transice koje su na terapiji i koje su u svoj izgled upucale desetke tisuća eura su ženstvenije od većina običnih žena. Ali ako te to ne zanima, ni ne očekujem da shvatiš nešto što nikad nisi probao. To je kao da sad debatiraš o tome kako je biti pijan a nikad nisi popio čašu vina.
Pusti majmuna, sve babe što je karo za 30 eura su pomrle sad mu dosadno pa trolla po forumima
 
Ne kužim što radiš u ovoj temi ako te to ne zanima i nemaš takvih fetisha?

Po toj svojoj teoriji i ti si onda pedofil jer su sve žene koje ti trpaš nekad bile klinke ili se slažeš da se sad kad više nisu djeca i kad su izrasle u žene to ne može smatrat pedofilijom?! Naravno da su to muškarci ali prave transice koje su na terapiji i koje su u svoj izgled upucale desetke tisuća eura su ženstvenije od većina običnih žena. Ali ako te to ne zanima, ni ne očekujem da shvatiš nešto što nikad nisi probao. To je kao da sad debatiraš o tome kako je biti pijan a nikad nisi popio čašu vina.
Nije zena ako ima kurac! Kraj price i nema se sta spominjat u zenskom rodu
 
Dobro, koji je smisao ovog? Naslov teme je -

SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije​

Ja sam tu došao jer želim primit kurac u guzu od dečka sa sisama i želim da mi to iskustvo bude što je bolje moguće i zato sam tu da vidim kod kojeg se dečka sa sisama isplati otići. Mislim da nikog ovdje ne pogađaju vaše gluposti. Nikog neće odvratit od ničeg.
Trošite vrijeme. Lp 👋
 
Daj molim te budi mi prijatelj. Imam osjećaj da bi s tvojim savjetima i uz tvoje vodstvo postao milijunaš u najmanju ruku. Znaš li što se iz ovog svega da zaključiti? Ti apsolutno ništa ne znaš o meni, ali ipak si se potrudio napisati dosta toga. Što ti je referenca? Pa ti sam. Ovo si ti sve napisao sebi i za sebe i sada ti je jedina slamka spasa da se ovdje netko s tobom složi. Ako ti treba pomoć i ako si iz Splita, slobodno se javi, popit ćemo kavu i popričati. Živio ti meni i bio sretan i ispunjen. Svako dobro 👋
 
Daj odjebite kolektivno kreteni jebeni i ti i sokrat i momak zg boli nas kurac za vase filozofije, ako ti se nesvida tema zaobidi a ne seres bokti jebo mater 10 postova molim ostale da prijave ovu dvojicu idiota adminu
 
Dobro, koji je smisao ovog? Naslov teme je -

SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije​

Ja sam tu došao jer želim primit kurac u guzu od dečka sa sisama i želim da mi to iskustvo bude što je bolje moguće i zato sam tu da vidim kod kojeg se dečka sa sisama isplati otići. Mislim da nikog ovdje ne pogađaju vaše gluposti. Nikog neće odvratit od ničeg.
Trošite vrijeme. Lp 👋
I ja ovim putem svim svojim pederskim bićem apeliram na sve ostale pederčine da se te muškarce sa muškim kurcima prestane oslovljavati u ženskom rodu! Više mi je pun kurac petljanja sastrane ovih likova u naša pederska posla!
 
Nije zena ako ima kurac! Kraj price i nema se sta spominjat u zenskom rodu

Kompa nađi si svoj fetish pa ga oslovljavaj kako želiš, za nas su transice žene s kitom a ti da se na glavu postaviš ne možeš promijeniti kako mi to u svojim glavama percipiramo. Ako izgleda kao žensko onda je žensko, bez obzira ima li kitu ili nema, simple as that, sviđalo se to tebi ili ne.
 
I ja ovim putem svim svojim pederskim bićem apeliram na sve ostale pederčine da se te muškarce sa muškim kurcima prestane oslovljavati u ženskom rodu! Više mi je pun kurac petljanja sastrane ovih likova u naša pederska posla!
Vrlo jednostavna stvar nemoj gledat ovu temu i super sta te boli kurac kako tko naziva transice ako te to ne zanima i pali
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh