BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ovde čuvate brojeve telefona od cura koje vrše uslugu kao da vam je sestra pa birate sebi zeta, brate dragi podelite brojeve a ne moli se ovde za broj a svi tvrdite pazare mili moji nećete je voditi kući pa čuvate brojeve...
sve ima svoje zasto.. te cure da hoce da im je broj javan dale bi ga u oglas.. dakle cim postane javan one mijenjaju.. glupom je malo teze objasnit.. no ima dovoljno i javnih brojeva kojima s emozete posluziti.. no isto treba da shvatite da se one ne dopisuju, treba da pozoves.. :)
 
Ti si uvrijeđen jer ti ženu uvrijedila?
Haha upravo tako jbt ,cura napisala da nekima žene ne liče ni na šta pa valjda zato dolaze kod nje i lik se uvrijedio :) Sve sam pročitao i nigdje nisam našao da je nekoga Crnka posebno izdvojila,očito se on pronašao tu jbg. I ja imam ženu ali nije me uvrijedila jer znam kako mi žena izgleda a sad druga je stvar što volim promijeniti ...
 
Nisam ja rekao da ona nije korektna, čak mi ni iskustvo nije negativno. Mnogi koji se kacite na moje komentare jako plitko razmišljate. U prati komunikaciju od početka, nemoj se hvatati za samo jedan komentar. Kada sam se tek učlanio napisao sam da je ok. Kasnije sam samo napisao da je umorna zadnji put kada sam bio los sex. Nista o njoj loše. Onda se ona nadovezala sa poprilično glupim komentarima gdje počela da vrijeđa i svoje klijente i njihove žene. Ali naravno da ce uskočiti 20 tipova da je odbrani ja to skroz razumijem,jer je trenutno najjeftinija prostitutka u Sa, i isplati se velikoj većini ovdje. Dobar lik nije to je moje mišljenje na osnovu poruka koje sam pročitao ovdje, a da je vise Crnki za prostituciju u Sa podržavam, i jako cijenim kod nje što sve radi sa kondomom. Jeftina je, instant sex za te pare kod nje se isplati.Ja bih je svakome i preporučio, ali ako kažeš da "većini foruma žene ne liče ni na šta" i da budemo sretni što ona postoji malo mi bode oči i ne mogu da precutim. Sve ostalo ok i ja ću je sigurno preporuciti za instant sex..
Komplikuješ drug bgm jer šta reći na to? Možda bi trebao ženi prijaviti Crnku? Baš je bezobrazna neka prostitutka :) Cura je samo realna i ništa više.
 
Komplikuješ drug bgm jer šta reći na to? Možda bi trebao ženi prijaviti Crnku? Baš je bezobrazna neka prostitutka :) Cura je samo realna i ništa više.
Ok ba jarane, sta ste se primili na moje mišljenje. Crnka je napisala većini foruma a ne nekima. Ja nemam ženu da bi me uvrijedila, niti me profil takve cure kao što je Crnka može uvrijediti. Kacis se na moj komentar poslije 7 dana kao i neki ovdje, da izazovete prepirke i dodvorite se Crnki da vam spusti cijenu.
Kad malo bolje razmislim čitajući ovaj forum gdje većina debila, (čast izuzecima a malo ih je) i treba da vas salata.
Crnka, svaki dan kada se uključiš prije objave onog svog br.jebi svima mater za dobro jutro. 😀. Napisi, stanite u red pička vam materina pickopacenici, još malo pa nestalo. A onda opali popust 10 posto, ima da te cijene više nego mater rođenu.
Crnka je zakon! Niko se uvrijedio nije, ohladite debili željni rasprave!
 
Haha upravo tako jbt ,cura napisala da nekima žene ne liče ni na šta pa valjda zato dolaze kod nje i lik se uvrijedio :) Sve sam pročitao i nigdje nisam našao da je nekoga Crnka posebno izdvojila,očito se on pronašao tu jbg. I ja imam ženu ali nije me uvrijedila jer znam kako mi žena izgleda a sad druga je stvar što volim promijeniti ...
Sva ta tri komentara koja si napisao na ovom forumu su posvećena meni. Od svih ljudi ovdje ti si svoje vrijeme meni posvetio. Kad vec imaš ženu izvedi je malo u prirodu opravdaj to svoje bitisanje sa prostitutk ama, ne bavi se mojom ženom, jer ja kada budem imao ženu sigurno neću moći visiti ovdje.
Odjebaus!
 
Sva ta tri komentara koja si napisao na ovom forumu su posvećena meni. Od svih ljudi ovdje ti si svoje vrijeme meni posvetio. Kad vec imaš ženu izvedi je malo u prirodu opravdaj to svoje bitisanje sa prostitutk ama, ne bavi se mojom ženom, jer ja kada budem imao ženu sigurno neću moći visiti ovdje.
Odjebaus!
Ili je meni dovedi, mozda je i ona željna promjene. Ali ja placam bez cjenkanja, ako je tako dobra kao što kažeš ionako je nestašica. 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh