BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel se meni čini, pitam ove starije članove ??!
Da li je u Sarajevu naj lošija ponuda u zadnjih par godina ili je do mene 😂
Čini mi se da nikad vise lažnjaka i duplih oglasa
 
Ovo je daleko najluđi forum ikada xD
Na jednoj stranici se ljudi svađaju oko toga kako ih komentariše eskort cura, na drugoj likovi objavljuju babe i govore da su predobre, na trećoj se ljudi svađaju oko toga koliko strankinje traže kao da smo u kakvom kolektivnom ugovoru pa kao ako mi njih bojkotiramo one će se smilovati i sniziti cijene, na četvrtoj deset puta pitanje jel xbon ako traži dobro i deset put odgovor da nije i opet pitaju "a jel stvarno?". Profil one Sare postavljen jedno 140 puta, i svaki put se ljudi začuđuju kako ona ne može biti prava ako ne traži odmah xbon. Onda likovi pitaju za kontakt djevojaka sa ege, ono jbt koliko mutav moraš biti da ne znaš kliknuti na broj na stranici, neko napiše recenziju, što je uvijek subjektivno mišljenje, neko se naklati sa kontra mišljenjem kao da auto prodaje. Crnka dođe, trolla dvojicu trojicu i onda krene svađa na sljedećih 5 stranica. Javi se lik sa detaljnom recenzijom, opiše najgadnije iskustvo i bukvalno kaže da ženske smrde na ulazu u stan, odmah mu se deset njih prikači i pitaju za kontakt, grom te jebo. Onaj jedan "hustle" baca na sve strane pokušava prodati slike djevojaka, kontakt brojeve, ma bilo šta, neko drugi napiše da ima brojeve ali da ne da nikome. Presmiješno bgm, još malo pa će početi pitati da li neko može otići za njih da jebe hahahah Živjeli vi svi i sretan vam prvi maj sutra! :D
strassno brate.. retard do retarda
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh