BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Gdje takvih ima da odmah idem tamo? U mojoj mahali toga nema. Ima da izađeš u klub, dofuraš se makinom, potrošiš love na cugu, e onda imaš pažnju tih srednjoškolki 😉 A to za 20-30 KM i kutiju cigareta da ćeš jebavati, zaboravi...to su lovačke priče.

Ima da je gotiviš, ali večerama po fensi restoranima, vodiš na vikende preko grane, na more itd, samo što to debelo košta...Ekvivalent bacanju svežnjeva novčanica u bunar želja. Nisu ni te klinke više naivne, ni jeftine, zato BTW stranci slabo kod nas dolaze na sex ture 😉
zato on i jest na forumu ovdje.. ne treba se zanimat retardiranim komentarima
 
Razlika je između ne baš zgodnog očajnika kojem nijedna ne da i nekog ko redovno ševi ali želi npr.za promjenu mladu srednjoškolku. Očajnik će platit i 300 maraka, a ovaj drugi će biti strpljiv dok ne naleti mlada kojoj roditelji nisu dali za izlazak jer je kraj mjeseca, pa joj ti uletiš ko kec na desetku, a ionako bi se s nekim sparila džabe.😉
znaci jebes jednom do nijednom godisnje :))))))))))))))))))))
 
Ima ova kaze da je u Kostelskom al trazi uplatu preko peypal.neka muljatorka ja sinoc snjom pisao
A ova stavila da je u bihacu a pise iz sarajeva
 
Gdje takvih ima da odmah idem tamo? U mojoj mahali toga nema. Ima da izađeš u klub, dofuraš se makinom, potrošiš love na cugu, e onda imaš pažnju tih srednjoškolki 😉 A to za 20-30 KM i kutiju cigareta da ćeš jebavati, zaboravi...to su lovačke priče.

Ima da je gotiviš, ali večerama po fensi restoranima, vodiš na vikende preko grane, na more itd, samo što to debelo košta...Ekvivalent bacanju svežnjeva novčanica u bunar želja. Nisu ni te klinke više naivne, ni jeftine, zato BTW stranci slabo kod nas dolaze na sex ture 😉
Sve znate pa cak i to gdje stranci love kurve.
 
Gdje takvih ima da odmah idem tamo? U mojoj mahali toga nema. Ima da izađeš u klub, dofuraš se makinom, potrošiš love na cugu, e onda imaš pažnju tih srednjoškolki 😉 A to za 20-30 KM i kutiju cigareta da ćeš jebavati, zaboravi...to su lovačke priče.

Ima da je gotiviš, ali večerama po fensi restoranima, vodiš na vikende preko grane, na more itd, samo što to debelo košta...Ekvivalent bacanju svežnjeva novčanica u bunar želja. Nisu ni te klinke više naivne, ni jeftine, zato BTW stranci slabo kod nas dolaze na sex ture 😉
A vidis, kod mene ima jebanja i bez skupog Audija i skupih vecera. Nismo svi isti.
 
Svaka čast samo udri! Ne znam kako je stanje u tvojoj, ali odlično znam kako stoje stvari u mojoj mahali. Ima i kod mene jebanja bez večere i makine, ali to je već tema druge emisije...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh