ZAGREB - Jel bio tko?

skroz su gole, dlakave ili obrijane?

Kod crne je bio frend a ja kod plave.
Tražila ga dodatno naknadu da se skine skroz gola.
Za sex nemoj ni pitat jer će ti reć da nema šanse.
Dobiš drkicu i ideš doma.
Sad ne znam kome se da ići samo na drkicu i platit 300kn a ako su dvije onda 500kn drkica.
Plava je skroz obrijana
 
ove dvije su katastrofa, ni slucajno ici. plava mrsava i objesena sva, crnka dobro dupe i cice, faca tako tako sa naočalama. al džaba sve kad je crna bahata do bola i neda se dirati, u toku seanse se hoce svađati. kazem dobro dupe al kad mi se naguzila dok plava drka, a od pušenja ni p.... iz dupeta crne se počeo širiti neugodan mirs kroz gace jel njih ne skida. za 500 bombončića radije stavite to u dobrotvorne svrhe nego njima. Puno je vremena prošlo otkad sam tamo bio, al gorak okus u ustima je još tu
 

Već neko vrijeme ju gledam, ali nikako da odem. Jel bio netko kod nje? Ako je, može info što sve radi i koliko traži?
 
Bio je tu jedan decko par puta i kaze da ju jebe za 100 kn


Mislis na ovu ^^ ? Kod hotela dubrovnik?
 
puno priča i ako ne pređeš sam na akciju pričati će do besvijesti, ne gleda na vrijeme. jako dugo na sceni. slike njene ali nafrizirane, izgled ko natali dizdar bez sminke. cice ispuhana dvojka, guza mala i mrsava. jako lijepa pica. ne ljubi se i ne radi anal. naknada 400/600
svakako probati jer je jako ugodna i voli keks
 
Joj kad si rekao kao Natali Dizdar i da je vec dugo na sceni nesto mi zvoni u glavi ali se ne mogu sjetiti jesam li bio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh