ZAGREB - Jel bio tko?

Ako je to ona mala ciganka ili sto vec, sa svojim deckom ciganom i onom starom debelom babom bjezi od toga. Ja nakon sto sam bio tamo kod njih se gadim sam sebi.
 
puno priča i ako ne pređeš sam na akciju pričati će do besvijesti, ne gleda na vrijeme. jako dugo na sceni. slike njene ali nafrizirane, izgled ko natali dizdar bez sminke. cice ispuhana dvojka, guza mala i mrsava. jako lijepa pica. ne ljubi se i ne radi anal. naknada 400/600
svakako probati jer je jako ugodna i voli keks
Neka ona samo priča. Još ako uživa u tome što radi.....to je onda bingo😂😂😂
 
mislim da nije to ta anabela...to misliš na onu nadrogiranu živčanu...ja dogovorio druženje za večeras kod nje pa ću vidjeti kakva je...rekla mi da je u blizini arene 800sat puši bez ljubi se seks sa kondomom svršavanje po tijelu rekla da možda može i u usta ali to ćemo dog. u 4oka ako sam joj ok.
 
mislim da nije to ta anabela...to misliš na onu nadrogiranu živčanu...ja dogovorio druženje za večeras kod nje pa ću vidjeti kakva je...rekla mi da je u blizini arene 800sat puši bez ljubi se seks sa kondomom svršavanje po tijelu rekla da možda može i u usta ali to ćemo dog. u 4oka ako sam joj ok.
Svakako javi kakva je :D
 
Odd kud je ta sa oglasa sto pise u oglasu 49 i lazne slike a kazete do ima 60 i vise zanima me jer ja sam trebao ici do te pa nisam otisao mislim da je to ta izgleda laznjak
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh