Trojka

Koliko vas je imalo iskustva u trojci?
Koliko vas bi probalo trojku?
Ima li zainteresivanih?
puno puta, obicno sa ljubavnicama. Posto su neki tip veze (ne placene), cesto su mi dozvoljavale snimati. Ponekad ludacki, postavimo dve kamere na stalku i treca u ruci :). Uvek je dve devojke i ja, i uvek je fokus na meni. I obicno kada padnem duhom, pozovem neke od njih i obicno dodju, i potrude se da bas uzivam, da bude performans.
Tj, bilo je tako do 2019, onda sam resio napraviti porodicu i od toga ne yebem maltene nikad, od kad sam se ozenio :)
Jednom sam imao sex upetoro, sa cetiri devojke. Bilo fantasticno, iako se realno nije znalo sta se desava, poenta je bila u dozivljaju. Osma ruku na tebi i cetiri jezika... lepo smo se zezali :)
Istina je i da sam kao mlad bio lep, zgodan, pametan i sarmantan, doduse uvek bez para :)
Danas bih pristao na trojku opet samo sa devojkama koje dobro poznajem, tako da mozemo imati sex bez kondoma, i tako da mi to ne ugrozi odnose u porodici.
Poseban savet: nikad nemoj imati sex utroje sa svojom devojkom zenom, partnerom sa kojom planiras porodicu, iako se mnoge dobro drze, i hrabro, uvek ostane ta slika kako te dodiruje druga devojka. Mopj savet, radi to sa ljubavnicama ili devojkama za koje znas da ih neces vise sretati (kombinacija, poslovna pratnja i sl)
Poslovna pratnja je zeznuta, jer nikad ne znas sa kime imas posla, gledas na sat, plus ne znas ima li neku bolest, kako ce odreagovati i slicno.... ne znam, nekome je mozda sve to ok, meni ozbiljno ubije zelju.
NAjvise me palilo kada devojke, koje inace nikad nisu imale odnosa sa drugim devojkama ili bilo kakve pokazatelje da to zele, pocnu da se ljube i dodiruju medjusobno za vreme trojke :) par puta sam usnimio taj prvi momenat, i tacno im se vidi na licima uzbudjenje na konto neceg novog :)
 
Pozdrav ekipa.
Cura mi ima rođendan za koji dan. Idemo na Krk malo na odmor.
Velika želja joj je probati s drugom curom.
Ima li netko da bi pomogao? Može i par.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh