BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hahaha nije istina cura je cista i ja sam bio s njom cak bez kondoma ga stavio i evo ziv i zdrav

Ovdje na ovom forumu se ne zna ko koga jebe, al zato si ti najzanimljiviji član istoga. Yebo majku, napada prvo lik napada Ilmu jer se ne testira, kao on ne kara nikad bez kondoma, da bi kroz par dana napisao da ju je jebao bez kondoma iako je prije par dana napisao apel članovima da ne jebu bez kondoma jer nije se mala testirala.



Kako je Emina ? Jel ko uspio poslat koji bon?

Jel uplatio ko na paypal?



Jao jao jao....
 

Prilozi

  • Screenshot_20230306_094822_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230306_094822_Samsung Internet.jpg
    406,9 KB · Pregleda: 96
  • Screenshot_20230306_094836_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230306_094836_Samsung Internet.jpg
    396,4 KB · Pregleda: 95
  • Screenshot_20230306_094954_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230306_094954_Samsung Internet.jpg
    368,8 KB · Pregleda: 96
Nemora znacit nista od toga ali treba se pazit jebes sve ako ode zdravlje. A kad pokupis nesto mozda i ne budeš imao simptome napocetku tek kasnije
 
Dosta se toga ja zajebajem al za Ilmu ziva istina da nije cista jer kako moze i biti cista kad pusta i bez kondoma kome hoce
A jebe se dnevno minimalno dvaput sa razlicitima
 
Ne treba curu napadati bez dokaza ali dobro je sto se o ovome prica. Kad se oboli onda su problemi i trka doktoru. Samo ona treba imat jako dobru higijenu ako misli raditi taj posao
 
Ne znam jedino da se javi ko je jos bio pa da cujemo
Jel iko bez zastite kako je prosao
Ja iskreno mislim da su bas male sanse da je čista
 
Ja sam cuo od momka prije koji mjesec koji je bez zastite i imao je neke simptome isao u doktora i dobio neku kremu i jos nesto i mislim bez odnosa 2,3 mjeseca da bude
E sad jel to bolest ili neka infekcija gljivicna ili iritacija to ne znam
 
Al cura da prodaje usluge za 150 eura a da se prica o njoj kako nije cista i da cujem neke price da su pojedinci imali problema posle nje to mi je apsurd sta ta mala radi i da se ne testira uopste a radi posao koji radi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh