BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ovi što bi oral bez kondoma, čisto da vam skrenem pažnju: Ni jedna u legalnom pufu i laufhausu u Njemačkoj vam neće poflautati bez kondoma! U Austriji hoće, ali je doplata po 50 i više eura, pa kome je ćeif...
 
A za ovo poređenje sa Brazilkama...sve one što se ovuda kod nas cijene po 250-300 eura po satu se u Riju, Sao Paolu, Curtibi, Porto Alegreu udaraju za 50 eura po satu. I to se udaraju one bombe, u prosjeku je sat 30 eura...

U Riju kada bi onoj mulatkinji platio 300 eura, gotivila bi te pet dana! Svako jutro bi te budila masažom, svježim voćem i hladnom caiprinhom...
 
Pa nemamo mi zene carobni dtapic, svako svoju robu prodaje a ti kupi ili nemoj.. niste ni vi muskarci savrseni pa ja vas ovde ne omalovazavam, manjina je ovih sto im ja ne odgovaram..
Pogresno si me shvatila, ne omalovazavam ja tebe niti bilo koju drugu curu, nego samo kazem da premalo toga nudis za cijenu koju trazis. Slazem se da svak svoju uslugu/robu cijeni pa kome pase pase.. tvojih slika nigdi nema, na slijepo ici i za tu uslugu po meni nema nikakva smisla i tjt..
 
Existem pessoas que são realmente ignorantes. claro que vai pagar 300€ no Brasil é outro custo de vida. se a menina veio aqui, tem seus custos. Ele está disponível em sua cidade para que você possa visitá-lo a qualquer momento.
Eu amo a cotovia brasileira. Eu até fui casado com um. eles são muito bons em sexo.
É claro...a cobra vai fumar 😁
Se você faz alarde no luxo, é claro que os custos são mais altos. A segunda coisa é que você do Brasil tem ânsia por coisas de luxo, então quer pagar por isso e ainda ganhar dinheiro conosco 🙄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh