VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

hvala hvala, ako jos netko zna nek javi
Parking kod groblja,parking preko puta Prime tj.preko puta bivseg mundusa,ima jedan puteljak preko bivseg peveca u kucanskoj ili preko puta marlexa,ima jedan put poslije groblja u smjeru nove vesi odma poslije vodocrpilista,mali parking prije arene itd.itd. to je samo po noci.
 
CRVENOKOSA ANA(21g)
recenzija
Mlada ,21g,simpa,mrsavica iz VZ a
neiskusna,dole jako uska,frigidna,
mislim da joj sve "daske nisu na broju"
ima prostor,vruce u stanu ko u paklu,
iz pice joj pomalo smrdi...
imate oglas u sms oglasniku za VZ
bio pred mjesec dana,
ko voli piletinu nek izvoli!?
 
Parking kod groblja,parking preko puta Prime tj.preko puta bivseg mundusa,ima jedan puteljak preko bivseg peveca u kucanskoj ili preko puta marlexa,ima jedan put poslije groblja u smjeru nove vesi odma poslije vodocrpilista,mali parking prije arene itd.itd. to je samo po noci.
hvala care posluzit ce hehe
 
CRVENOKOSA ANA(21g)
recenzija
Mlada ,21g,simpa,mrsavica iz VZ a
neiskusna,dole jako uska,frigidna,
mislim da joj sve "daske nisu na broju"
ima prostor,vruce u stanu ko u paklu,
iz pice joj pomalo smrdi...
imate oglas u sms oglasniku za VZ
bio pred mjesec dana,
ko voli piletinu nek izvoli!?
Stavi link
 
da podijelim iskustvo. bio sam sa andreom. debela sa ogromnim sisama. radi sve osim anal. prvi put 300kn. poslije može i za 200. možeš je slikati. možeš gledati kako se samozadovoljava ,ako to tražiš. velika guza i velike sise. prostor nema, sve u autu. ništa posebno.al bar ne zanovijeta i ne požuruje.
 
da podijelim iskustvo. bio sam sa andreom. debela sa ogromnim sisama. radi sve osim anal. prvi put 300kn. poslije može i za 200. možeš je slikati. možeš gledati kako se samozadovoljava ,ako to tražiš. velika guza i velike sise. prostor nema, sve u autu. ništa posebno.al bar ne zanovijeta i ne požuruje.
KONTAKT?
 
da podijelim iskustvo. bio sam sa andreom. debela sa ogromnim sisama. radi sve osim anal. prvi put 300kn. poslije može i za 200. možeš je slikati. možeš gledati kako se samozadovoljava ,ako to tražiš. velika guza i velike sise. prostor nema, sve u autu. ništa posebno.al bar ne zanovijeta i ne požuruje.
Koja je to??
Daj neki kontakt
 
IPAK IMA KORISTI OD FORUMA STO SE TICE VZ I OKOLICE.OD NIJEDNE DOSLI DO 7-8 CURA...A SAD KOJE KVALITETE DRUGA STVAR
 
da podijelim iskustvo. bio sam sa andreom. debela sa ogromnim sisama. radi sve osim anal. prvi put 300kn. poslije može i za 200. možeš je slikati. možeš gledati kako se samozadovoljava ,ako to tražiš. velika guza i velike sise. prostor nema, sve u autu. ništa posebno.al bar ne zanovijeta i ne požuruje.
Nije Andrea nego Sandrea,tek toliko.Kao jebal si a neznas ni kak se zove.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh