ZAGREB - Jel bio tko?

To je ova: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/mia-24-vrhunsko-opustanje-i-druzenje-oglas-4462291

Kaže u oglasu da su slike stvarne, a na prvoj slici je švedska manekenka Victoria Silvstedt, dok je na preostale 3 slike Stanija Dobrojević (najkorištenija starleta na PO). Sve se bojim kakav gabor ili babac te dočeka na vratima dok se javiš na taj oglas. A ni usluga joj očito nije jača strana, time što je napisala SILKE umjesto SLIKE odaje da se radi o površnoj ili hektičnoj osobi. Tako da si vjerojatno za 10 minuta vani.
eto mog odgovora:
slike nisu njene, ali mala je jako zgodna, 165 cm, 50 kg ca., grudi 4, vitka i pristupačna. tijelo prekrasno. uzak struk. jedino što smeta je njezino javljanje momku na telefon, našla nekog narcisoidnog što sjedi doma i čeka nju da donese lovu. usput ju i zivka svaki čas. cijela priča je zato loša. šteta je 1200 bodova plus soba.
 
Ima konjske zube i blesavu facu , vitka je bez sise i guzice. Po meni samo za ispraznit i ništa vise .
Molio bih ostale učesnike u nesreći da budu sto je vise objektivni .
Objektivan u odnosu na koga? Uspoređujem ju s ostalima na PO, a tad ne može bit ispod 7/10 i to je dobro u faci... tijelo je kao na slikama, napisao sam mršava i nisam spomenuo da je sisata niti da je neko posebno iskustvo tako da ne seri
 
Ja sam bio puno puta kod nje idem i ovaj vikend...
O ukusima netreba raspravljat meni je ona top jel volim mrsave cure
Higijena joj je ok
Oral bez sex sa kondomom ljubi se prije mi je dala svrsavanje u usta sad nece to vise 800h
 
eto mog odgovora:
slike nisu njene, ali mala je jako zgodna, 165 cm, 50 kg ca., grudi 4, vitka i pristupačna. tijelo prekrasno. uzak struk. jedino što smeta je njezino javljanje momku na telefon, našla nekog narcisoidnog što sjedi doma i čeka nju da donese lovu. usput ju i zivka svaki čas. cijela priča je zato loša. šteta je 1200 bodova plus soba.
Ja sam ju isto zvao nema prostora nema ljubljenja oral i sex sa kondomom nema svrsavanja po njoj...
1200kn za nista ustvari...htjela bi pare za nista
 
Sad su po 200 eura u Zagrebu sat vremena, al skupo, spustiće još više. Ima ih stvarno prekrasnih ako slike nisu lažne.
 
Pozz kolege, trebam mišljenje/savjet.


Dakke kaže da se plaća a1 bonom ali kada dodjem kod nje 5 glavi. Da li je to neka prijevara? Dakle nikakva uplata prije nego kada dodjem.
 
Može malo detaljnije?
Izgleda ko na slikama,rekla je da su njene al nisam sto posto siguran,uglavnom vitka,meni to odgovara,u faci tak tak,nije ruzna a nije ni ljepotica,uglavnom neki prosjek,ljepse to sve izgleda kad ima stikle,carapice.....ima dobru malu guzu,ja je uvijek zguza oderem,sise dvojka,pusi ok,bez kondoma,seks sa naravno....jedino jedno 2 put me zajebala,dog se i ja cekam da se javi ona nista a na mrezi je na whats,pa se javi nakon pol sata kao evo jos par min i onda se dalje vise ne javi,mada zna tko joj se javio kad sam bio par puta kod nje,zasto tak sjebu nekad nemam pojma
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh