ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio sam kod Helen, zaobiđite u širokom luku, izgleda lošije nego na slikama, pojma nema engleski iako je tvrdila suprotno, 5 min je trebalo da skuzi i obuće najlonke i štikle, noge i picka neobrijani… netko je zvonio kad smo počinjali pa se izvinjavala i stalno Vice no problem…, pa uzima mobitel i tipka, ja objašnjavam da je to moje vrijeme al uzalud, al problem je sto nisam odmah otišao… žali boze para

 
Ova mi se javila, ali sliku koju mi poslala ni ista kao na profilu, i stalno mjenja grad na tom linku jučer bila Pula, jutros Osijek sad je Zagreb, je ima tko pozitivna iskustva s te stranice
 
Ova mi se javila, ali sliku koju mi poslala ni ista kao na profilu, i stalno mjenja grad na tom linku jučer bila Pula, jutros Osijek sad je Zagreb, je ima tko pozitivna iskustva s te stranice
Znaci muljaža
 
Ja se probao dogovorit pa je prestala odgovarat na poruke nakon moja dva pitanja … sasvim normalna… tako da ako uspiješ javi :) A isto je rekla kes, jeftinija od ovoh sa ESE čini mi se da je 1200kn za sat pitala
Ne trebate ni pokusavat muljaze vec sam pisao ako telefon pocinje sa 097 601 5... vajjda je kupio sto brojeva samo se oglasi i slike rotiraju po zupanijama
 
Pozdrav, jel zna netko da li je jos aktivna ona bucka 40ak godina, povremeno je dollazila u Pulu, radila je u Rijeci, nekad bi dosla sa frendicom, ugodna zena, prava domacica?
U prvim stranicama ove rasprave su dvije njezine slike, sise 6-7

Hvala
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Pozdrav. Ima netko broj od ove slatkice? Classy javi se u inbox. Tnx
 

zna ko šta o njoj? danas se pojavio oglas, piše pula, sisata riba od 23 godine

poslao sam joj poruku preko whatsappa, poslala cjenik usluga i kaže plaćanje samo abonom kada dođeš kod mene

bio neko kod te istetovirane klinke?

p.s. novi sam ovdje, koja je to fora sa tim abonovima, koji su to vrag uopće - zašto ne prima keš nego to?

hvala na odgovorima
 

zna ko šta o njoj? danas se pojavio oglas, piše pula, sisata riba od 23 godine

poslao sam joj poruku preko whatsappa, poslala cjenik usluga i kaže plaćanje samo abonom kada dođeš kod mene

bio neko kod te istetovirane klinke?

p.s. novi sam ovdje, koja je to fora sa tim abonovima, koji su to vrag uopće - zašto ne prima keš nego to?

hvala na odgovorima
Daj meni te pare idemo na pivu bolje ces proc nega ako njoj das bon.
 
Ekipa zajeb teski, em su fejk slike jer ta sa slika je suzana zvonar iz zg cura, drugo a bonovi se mogu iskoristiti samo u online kladionicama, sumnjam da bi cura od 23 godine radije a bon za kladu nego neki drugi oblik placanja. Prijavite ih. Lp
 
možda je to ta riba iz zga sada u puli? ne kužim šta bi bilo da se pojavim ovoj "fejk" ribi koja se krije iza oglasa na vratima? u čemu je kvaka? neka riba bi morala otvoriti vrata da fizički uzme taj bon od mene/koja priča može biti u pozadini?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh