Seks u shoping centrima

U city centru east ima dista jebacine na katu, isao sam pisat jad je stariji frajer uveo klinku Romkinju u wc nisu me vidjeli jer sam zavrsio pisanje u poluotvvorrnoj kabini, pusila mu je kratko i stavio joj ga je i svrsio brzoi otisao ja sam izisao prat ruke i ona se popravila i vidim mala izkazi velim joj pa bas te kratko stavio i svrsio. Reko, hices reprizu samnom u autu. Mala je klimnula , rekao sam idemo u auto cekaj ne uspred wca ja sam izasao i otisli na krov doa uta pomakao auto u prazni dio parkinga na krovu, bilo je vec kraj rada oko 21, na straznjem zicu je legla, skinula trenirku i ha sam joj stavio kurac bika je podnazana od njegove sperme, tako da sam ju izjebao napunio u picku otisli u mc dobalds preko puta u drive in, i iza zelene trznice jos ju smucao da mi da picke
Ako je..š kao što pišeš jao tebi 🤦🤦🤦
 
Eto vidiš @Loveshemale 😉, ti otvoriš temu i jedva se nakupi 10 tak komentara, onda ti mene polupismenu kuhahicu iz jeftinog hotela na pp zamoliš da nešto napišem i ja to doista i učinim, i za divno čudo nakupi se odmah komentara čak cile četiri stranice 😁😁

Eto, šta ti je stado 😁😁

Idem ća sa ove teme...adio 😘
Mozes li ostaviti u privatnim svoj Viber ili Whatsapp ?
 
Hajde da otvorim temu. Znam jer samu dva navrata u različitim centrima primijetio radost događanja. U jednom je komad pušio. Vratašca nisu dobro zatvorili. U drugom frajer je najvjerojatnije guzio. Zbog galame sam pogledao ispod vrata i položaj nogu mi daje sumnju. Ima li toga, ili sam zabrijao obziromna ova dva slučaja.
Pušio sam par puta tipovima u trgovačkom centru
 
Ja imao ekstra seks u tržnom centru Raiceva i to u toaletu za presvlačenje beba, lepo zaključas vrata, a ima stočić za presvlačenje beba i miran si kolko hoces u sred Beograda, vrištala je i uživala, od muzike i gužve niko ne čuje. Posle dva sata je tetkica sa metlom reagovala, bilo pusenja, svršavanja, prskanja, pa se zaplaknes pa jovo nanovo. Biloo fenomenalno. A adrenalin u plafon bije.
 
Ja imao ekstra seks u tržnom centru Raiceva i to u toaletu za presvlačenje beba, lepo zaključas vrata, a ima stočić za presvlačenje beba i miran si kolko hoces u sred Beograda, vrištala je i uživala, od muzike i gužve niko ne čuje. Posle dva sata je tetkica sa metlom reagovala, bilo pusenja, svršavanja, prskanja, pa se zaplaknes pa jovo nanovo. Biloo fenomenalno. A adrenalin u plafon bije.
Konju jedan treba kakve bolescine da prenesete nekoj maloj bebi.
U ovom sam sportu ali da sam te uhvatio na mjestu za bebe vidio bi kako radi metla.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh