Marija P - iskustvo

frajer vas drka cijelo vrijeme, a vi njemu vjerujute, lik je ociti prevarant, prvo onda prica sa spb-om, sad i ovo
Problem je žešća neukost oko tih stvari tebe i sličnih. Statisticki je vrlo izgledno da je pobrao klamidiju samo i preko oralca, to se prenese kao od šale i nije uopće nuzno da imas simptome.

Tako da zajebavao se on ili ne, ako mu je pušila bez kondoma vrlo vjerovatno je klamidiju imao on i svi drugi slični.
 
nemam se potrebe bilo kome opravdavat , rekao sam kako je bilo , pokupio sam to i izliječio se , nije zajebancija i htio sam samo pomoć možda nekome tko možda ne bi htio zarazit svoju curu ,ženu i sl .... da li netko to vjeruje ili ne tako malo važno
 
bio jučer kod dotične , i dalje se ništa nije promjenilo , i dalje od početka joj se žuri ,je*banje majke životu i svemu da šta ona to mora radit , pm svima , neće to više nikad radit .Pušila 2 min i nisam svršio pa joj se neda , pa daj da se naguzi vani kao to će bit prije gotovo , čekaju je negdje nešto ,uglavnom žešći poremećaj ima i treba joj stručna pomoć.
Sigurno si nakon ovog bio jos jednom da utvrdis gradivo
 
nemam se potrebe bilo kome opravdavat , rekao sam kako je bilo , pokupio sam to i izliječio se , nije zajebancija i htio sam samo pomoć možda nekome tko možda ne bi htio zarazit svoju curu ,ženu i sl .... da li netko to vjeruje ili ne tako malo važno
Inače su ljudi ko ti jako brižni oko svojih žena pa paze dok i varaju da ih ne zaraze zbog kurve
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh