Obrezivanje u kasnijim godinama

Bila bi ti sretna da te oće neko kresnut i besplatno a kamoli uz plaćanje...

Ne vidim razloga da nekome ovakve stvari pišeš a ne poznaješ tu osobu uopće, jer da je zaista poznaješ ne bi sigurno ovo napisao.
Uzgred, samo možeš i sanjati da je upoznaš.
Pametnije bi ti bilo da poradiš malo (više) na razvoju svog IQ-a obzirom da i dan danas šalješ bonove lažnim profilima za koje si ubijeđen da su zgodne djevojke a iza kojih se kriju dlakave mudonje što vise i spavaju u kladionicama i uzimaju od kojekavih budaletina novac.
 
Ne vidim razloga da nekome ovakve stvari pišeš a ne poznaješ tu osobu uopće, jer da je zaista poznaješ ne bi sigurno ovo napisao.
Uzgred, samo možeš i sanjati da je upoznaš.
Pametnije bi ti bilo da poradiš malo (više) na razvoju svog IQ-a obzirom da i dan danas šalješ bonove lažnim profilima za koje si ubijeđen da su zgodne djevojke a iza kojih se kriju dlakave mudonje što vise i spavaju u kladionicama i uzimaju od kojekavih budaletina novac.
Slože jako dobru taktiku i igru pa sam nasjel već dva puta.
Šta se ona ima ovdje javljat i pametovat nekome? Da ovdje svima dokaže da je normalna?
 
Vise po cijele dane na instagramu,facebooku,forumima,tik toku itd. itd.
Sad sam popila kavu,sad idem na zahod,sad se slikam ispred ogledala,sad idem putovat,sad se idem vozit u autu,sad jedem sladoled,sad idem na seks,sad idem ono,sad idem ovo...ja mogu sve i imam sve,vi nemate ništa...to je cijela poanta svega...
 
Šta se ona ima ovdje javljat i pametovat nekome?
Zaista nemam običaj ovako se raspravljati, trebaš shvatiti da svatko ima pravo se ovdje javiti, cura nije nikoga uvrijedila niti pametovala, a sve i da jeste pametovala ima i pravo to činiti kao i svi mi ostali.
Zar si slijep, zar ne vidiš koliko ovdje ima debila i bolesnika u svakom smislu i životnom segmentu??
Poanta je da nemaš pravo nekoga vrijeđati i govoriti nešto za osobu koju ne poznaješ, a to si ti učinio.
Ako ti smeta to što je pisala, ako ti to para oči, ako si se (možda) pronašao u bilo čemu što je napisala, jednostavno zaobiđi, ne komentiraj i ne vrijeđaj i ne iznosi neistine o toj osobi.
Što se tiče tvog nasijedanja na isisavanje bonova od tebe i sličnih tebi neću ostavljati nikakav komentar, suvištno je zaista.

I da, dotična cura je do j*ja dobra, u svakom smislu, ne čista 10-tka, nego 11+.

Lp
 
Šta si ti neki njezin švaler? Obična glupača i koza koja misli da sa svojih velikih 22 godine sve zna pa će ovdje pametovat i rugat se drugima... Kako bi rekao Saša, prvi big brother pobjednik, neka ona meni popuši kurac...
 
Šta si ti neki njezin švaler? Obična glupača i koza koja misli da sa svojih velikih 22 godine sve zna pa će ovdje pametovat i rugat se drugima... Kako bi rekao Saša, prvi big brother pobjednik, neka ona meni popuši kurac...
Pa cudno tako mlada a visi na ovom sajtu. Ona ima potencijala👍
 
Kao što je svojedobno izjavio pokojni Doctor of Chiropractic Ante Pavlović, pravu jebačinu je iskusio tek nakon što je dao obrezati svoju 20 centimetarsku katoličku kurčinu. Navodno je sve prije toga bilo pičkin dim.
 
Pa cudno tako mlada a visi na ovom sajtu. Ona ima potencijala👍
Visi na forumu ?
Koliko ja vidim djevojka ima 65 komentara i zadnji put je bila 14.09.2021. godine, za razliku od nje ti si ih napisao čak 233 i tu si očito svaki dan i imaš nekome nešto reći.

Dobar si
 
Visi na forumu ?
Koliko ja vidim djevojka ima 65 komentara i zadnji put je bila 14.09.2021. godine, za razliku od nje ti si ih napisao čak 233 i tu si očito svaki dan i imaš nekome nešto reći.

Dobar
Visi na forumu ?
Koliko ja vidim djevojka ima 65 komentara i zadnji put je bila 14.09.2021. godine, za razliku od nje ti si ih napisao čak 233 i tu si očito svaki dan i imaš nekome nešto reći.

Dobar si
A vidim ti si neki jazavac koji kopa po profilima i usput novi. Odjebi od mene
 
Toliko istina boli da si se ovoliko pogubio pa ni odgovor ne znaš napisati kako treba nego ih dupliraš i pišeš odgovore u citate i uz sve to vrijeđaš i psuješ ? Opusti se...
Poanta je da vrijeđaš osobu koju si svojevremeno preko PP-a doslovno molio na koljenima da se upoznate za vrijeme jedne lijepe večere u Zadarskom restoranu i to vrlo vrlo dobro znaš.

Toliko od mene, nisi moj nivo da trošim vrijeme na moralne vertikale.

Lp
 
Toliko istina boli da si se ovoliko pogubio pa ni odgovor ne znaš napisati kako treba nego ih dupliraš i pišeš odgovore u citate i uz sve to vrijeđaš i psuješ ? Opusti se...
Poanta je da vrijeđaš osobu koju si svojevremeno preko PP-a doslovno molio na koljenima da se upoznate za vrijeme jedne lijepe večere u Zadarskom restoranu i to vrlo vrlo dobro znaš.

Toliko od mene, nisi moj nivo da trošim vrijeme na moralne vertikale.

Lp
Slusaj jazo. Nikoga ja nisam molio na koljenima pogotovo ne nju. Curi sam poslao normalnu poruku na sta sam dobio uvredljiv i bahat odgovor i onda sam zainat nastavio pisati. Ali ti si jazavac a vidim i njen advokat ovdje. Usput ima daleko uvrdljivijih komentara ovdje od moga koji je bio uskrsn jer visi ovdje svatko tko ima 50+ komentara. Svajako o moralu mi ne moras pisati ovdje. Daleko ste ti i ona od morala. Isto vrijedi i za mene i sve ostale ovdje.
 
Ali eto od danas si njen potparol ovdje postao. Cestitam ti na tom velikom uspjehu👍👌🤝
 
Pozdrav ljudi..moram na obrezivanje a imam 26 godina. Zanima me dali se netko obrezivao a da je okusio kakav je sex dok je bio neobrezan i sad obrezan..dali se smanjio osjet..hvala
ja sam bio u 30. na obrezivanju , sama operacije nije ugodna ... dok to zaraste traje , moras pazit da se nedize , previjanje itd nije lako .. ugl kada zaraste onda je top ... prezivi se sve , ali tko ne mora na operaciju radije nek nejde .. ja sam morao iz medicinskih razloga jer nema drugog rijesenja ..
 
ja sam bio u 30. na obrezivanju , sama operacije nije ugodna ... dok to zaraste traje , moras pazit da se nedize , previjanje itd nije lako .. ugl kada zaraste onda je top ... prezivi se sve , ali tko ne mora na operaciju radije nek nejde .. ja sam morao iz medicinskih razloga jer nema drugog rijesenja ..
sex je top , nakon nekog vremena izgubis na osjetu ali nista pretjerano ... nema vise mirisa ni nista znaci top top cure ga nevade iz usta osim ako ne svrsis ...😅 ( higijenu treba vodit bez obzira na sve )
 
Pozz svima, u 26god sam morao na obrezivanje zbog medicinskih razloga. Nažalost pristao sam na to dosta neinformiran i sad 5 dana nakon operacije još mi je teško naviknuti se. Prva stvar, kako spriječiti erekciju jer ujutro se probudim i steže me sve s obzirom da mi se diže a neide zbog konaca. Bojim se da već ovako rano konci ne puknu da moram ići opet operirat a ne želim opet prolazit kroz to. Druga stvar kako smanjiti podražaje na glaviću, praktički moram hodati ko šestar jer svaki kontakt glavića sa boksericama je bolan. Dali da probam omotat sa nekim gazama ili slično. Sad malo žalim što sam to uradio iako je sad kasno, a i možda paničarim bez razloga i sve bude uredu. Seks mi u ovom trenutku iskreno najmanje na pameti, hvala bogu da je partnerica svjesna da je zdravlje na prvom mjestu i da moram proći kroz ovu svu fazu prilagodbe. Svaka pomoć dobrodošla..
 
Pozz svima, u 26god sam morao na obrezivanje zbog medicinskih razloga. Nažalost pristao sam na to dosta neinformiran i sad 5 dana nakon operacije još mi je teško naviknuti se. Prva stvar, kako spriječiti erekciju jer ujutro se probudim i steže me sve s obzirom da mi se diže a neide zbog konaca. Bojim se da već ovako rano konci ne puknu da moram ići opet operirat a ne želim opet prolazit kroz to. Druga stvar kako smanjiti podražaje na glaviću, praktički moram hodati ko šestar jer svaki kontakt glavića sa boksericama je bolan. Dali da probam omotat sa nekim gazama ili slično. Sad malo žalim što sam to uradio iako je sad kasno, a i možda paničarim bez razloga i sve bude uredu. Seks mi u ovom trenutku iskreno najmanje na pameti, hvala bogu da je partnerica svjesna da je zdravlje na prvom mjestu i da moram proći kroz ovu svu fazu prilagodbe. Svaka pomoć dobrodošla..

Jedan od razloga zašto se djeca obrezuju kada su mali.
Strpi se tjedan dana, biti će sve u najboljem redu vidjeti ćeš i uvjeriti ćeš se i sam.
 
Jedan od razloga zašto se djeca obrezuju kada su mali.
Strpi se tjedan dana, biti će sve u najboljem redu vidjeti ćeš i uvjeriti ćeš se i sam.
Znam treba se strpiti. A dali itko ima riješenje za jutarnju erekciju? Ujutro kad mi se krene dizati imam osjećaj da će svi konci popucati, i to po nekoliko puta ujutro mi tak bude. Tražio sam neko riješenje za smanjenje erekcije ali nisam nešto našao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh