ZAGREB - Iskustva & recenzije

Daj opisi, mislio sam ici ali nakon recenzija odustao.
Sto se uopce desava, jel sere kao preko mobitela ili sto .. ?
Kak da ti opišem to iskustvo😯
To bi trebao doživjeti,prvo od prvog poziva…Pa sve do četvrtog-petog unutar 20 min…a jos nisi ni stigao do mjesta održavanja terapije🤔
Usput te nazove kad si skoro vec pred vratima,da moras kupiti svoje kondome,znas…

E onda ako nisi vec dotad ispalio na živce,tek onda ti slijedi prava terapija…
U stanu…
Tak da sam,nakon nekih desetak minuta shvatio da je potpuna luđakinja…
I rekao joj da je možda bolje da to obavimo neki drugi put…
Naravno da sam ostavio njoj kondome,da bar ovaj drugi koji se odluci na terapiju…bar to ne mora kupiti…

Meni ženska i ne izgleda tak dobro…
Ona bi meni trebala platiti,ne ja njoj…
 
S obzirom da ja nisam osoba iznad 30 nisam ni pokuso nista, jednom nazvo iz zajebancije s jednokratnog broja da vidim dokle ide. Stvarno je Karen.

Jedan kolega je davno piso da je ona htjela pišat njemu u usta
 
Provjereno prije sat vremena
Nemogu vise nac oglas takda sorry zbog linka..
Ugl nalazi se u preckom ulica dobronićeva ako nekome nesto znaci/pomaze😃
Starija ja mslm cca 4 banke (majka)
Ugl. Od prvog dojma kontakta higijene te samog sexa nesto bozanstveno barem meni...
Istina da sam malo ceko cca25 min ali higijena na nivou prvo se upoznali ponudila sokom vodom zapalili cik porazgovarali opcenite teme nakon toga tus.. sve uredno cisto malo stariji stancic sto se tice opremljenosti ali i dalje cist i uredan
Opustenost trud te bez pozurivanja..
Od dogovorenih 30 min bio sam preko sat vremena za vrijeme odnosa daje sve od sebe ja sam imao takav dozivljaj od uzdaha,svrsavanja,(squirtanja) pusenje vrhunsko bez naravno
69 ona trazila i lizanje pruzeno s moje strane
Izmjene poza (mis,dogy,ona gore)
Prsti joj ne smetaju ali ne sada da ju se raspori kak znamo haha
Ljubljenje je islo glatko
Ugl meni su znali rec da cu ozenit kurvu i ako bi to napravio to bi bila ona jebo me bog
Nadam se je pomoglo ako vam se da citat haha
Gdje je prostor?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh