MADJARSKA - Iskustva & recenzije


Sziget
.
Drugi put kod nje.
Sat vremena 20 000 huf. Pola 13
Ljubi se, poze kakve god zelis.
Dodatci 6 000 huf.
Svršavanje po licu, u usta, bez kondoma.
Ponudila i da mogu svršit u nju.
Tako da tko voli to, zna gdje će
bio u subotu sat vremena 25000 pola 15000 nema svršavanja po licu niti u usta ne ljubi se nema sexa bez kondoma
 

Ja sam bio kod Roxi, prije nekih 3 tjedna. Dogovor preko vibera, translate, ne zna ni engleski ni njemački. Jako uljudna i ljubazna preko poruka, uživo dosta nezainteresirana.

Izgledom bolja nego na slikama, niska je i ima jebeno dobru guzicu, dobro puši i može i bez kondoma, akcija tako tako, solidno, ali sam očekivao više.

Sat vremena 80€, ali mi djeluje kao da nije moguće dva puta svršiti, ne bi ponavljao jer sam nekako imao veća očekivanja, možda se tako ponašala jer sam stranac. Vidim da ima pun k pozitivnih recenzija, tako da vjerujem da bi možda drugi posjet bio normalniji, ali nemam to u planu.
 
upravo se vratio iz Sigetvara od Jasminke, mlada oko 18 g , ljubazna i lijepa, cice tvrde dvojke, pica mala i uska, pola sata 300 sat 500 kn duda bez i to solidno.
Da li prica Engleski i da li se moze dogovoriti s njom preko Whatsapp-a/Viber-a?

Ili je potrebno uzimati madjarsku karticu pa zvati preko nje?(posto znam da jedno vrijeme stranci nisu mogli uzimati njihovu sim karticu)
 
Da li prica Engleski i da li se moze dogovoriti s njom preko Whatsapp-a/Viber-a?

Ili je potrebno uzimati madjarsku karticu pa zvati preko nje?(posto znam da jedno vrijeme stranci nisu mogli uzimati njihovu sim karticu)
google prevoditelj, može preko vibera wapa sms sa našeg broja, mala šalje več sve prevedeno na hrvatski, prilazna cesta je obični vinogradarski uski put kaldrma, mala radi u maloj klijeti bez kupaone i na maloj uskoj posteljki, za jedanput posjetiti ok, ima u drugoj prostoriji svodnika kojem prvo odnese lovu i mala se vrača i traži još 5000 ft a prvo je tražila 20000ft i neče se ljubit , puši bez i stalno upozorava da nema špricanja po faci niti u usta
 
google prevoditelj, može preko vibera wapa sms sa našeg broja, mala šalje več sve prevedeno na hrvatski, prilazna cesta je obični vinogradarski uski put kaldrma, mala radi u maloj klijeti bez kupaone i na maloj uskoj posteljki, za jedanput posjetiti ok, ima u drugoj prostoriji svodnika kojem prvo odnese lovu i mala se vrača i traži još 5000 ft a prvo je tražila 20000ft i neče se ljubit , puši bez i stalno upozorava da nema špricanja po faci niti u usta
Ako nema ni kupaone, znaci ne mozes se ni istusirati prije? U tom slucaju nisam siguran da li je ovo i za jedanput posjetiti ok.

Po tvojoj prvoj recenziji mi se cinilo da je to nesto sto bi se moglo cesce posjetiti.
 
Ako nema ni kupaone, znaci ne mozes se ni istusirati prije? U tom slucaju nisam siguran da li je ovo i za jedanput posjetiti ok.

Po tvojoj prvoj recenziji mi se cinilo da je to nesto sto bi se moglo cesce posjetiti.
nisam namjerno sve izrenceziral da vidim jeli je ko uopče bio kod jasminke , oćito da nije osim mene
 
Ma nađe se jos koja ulicarka, al vecinom ih u velikom krugu zaobic, mal teze sr skontate snjima, rijetko koja zna beknut osim na mađ.
 
Gdje po ulicama ih ima?
Evo konkretno,zadnje kad sam bio u 6mj nagkaniza,parkiral ispred ducana i isao nesto kupit,tocno vidis da prate tablice strane,polako se seceju i gledaju i jos ako si sam onak nenapadno te pozdrave.U kratkim haljinicama,minicama,sise na izvolite...znaci definitivno su kurve.Nisam isao na kurve jer nisam imao vremena.Bio sam na servisu sa autom kupio par stvari u ducanu i gas doma.
 
Evo konkretno,zadnje kad sam bio u 6mj nagkaniza,parkiral ispred ducana i isao nesto kupit,tocno vidis da prate tablice strane,polako se seceju i gledaju i jos ako si sam onak nenapadno te pozdrave.U kratkim haljinicama,minicama,sise na izvolite...znaci definitivno su kurve.Nisam isao na kurve jer nisam imao vremena.Bio sam na servisu sa autom kupio par stvari u ducanu i gas doma.
Koji ducan? 😆🤭
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh