ZAGREB - Jel bio tko?

Ma daj GoGoN, pa nemoj zajebavati Sakija mogao si mu preporučiti neku koja je manje komplicirana i teška za pregovore. Čovjek dolazi u Zagreb i treba mu neka koja će ga sigurno primiti a kod "profesorice" ništa nije sigurno. Samo je sigurno, to tvrde oni koji su bili kod nje, da dobro izgleda, a sve drugo je upitno. Dva sam puta pregovarao i naoružao se strpljenjem ali nije išlo...
Meni nakon 1 min poklopila🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 
Ma daj GoGoN, pa nemoj zajebavati Sakija mogao si mu preporučiti neku koja je manje komplicirana i teška za pregovore. Čovjek dolazi u Zagreb i treba mu neka koja će ga sigurno primiti a kod "profesorice" ništa nije sigurno. Samo je sigurno, to tvrde oni koji su bili kod nje, da dobro izgleda, a sve drugo je upitno. Dva sam puta pregovarao i naoružao se strpljenjem ali nije išlo...
Tu babu treba strpat u ludaru. Prvi puta je ona meni postavljala uvjete, a ni drugi puta kad sam je nazvao nije bilo bolje. Znam samo da više nema jebene šanse da je nazovem. Reko prvi puta možda je bila u pms-u, nadrkana.....zovem je drugi puta par mjeseci kasnije, kad ono isti kurac. Još da ona meni placa shvatio bi to, ali ona uzima pare i bahati se. Dugorocno je zatvoriti u Vrapce.
 
Ma daj GoGoN, pa nemoj zajebavati Sakija mogao si mu preporučiti neku koja je manje komplicirana i teška za pregovore. Čovjek dolazi u Zagreb i treba mu neka koja će ga sigurno primiti a kod "profesorice" ništa nije sigurno. Samo je sigurno, to tvrde oni koji su bili kod nje, da dobro izgleda, a sve drugo je upitno. Dva sam puta pregovarao i naoružao se strpljenjem ali nije išlo...
U faci bezveze polugabor a tijelo prosjecno...zenska je teska munjara...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh