ZAGREB - Recenzije masaža


0919886145

Ovo bi trebala biti cura imenom Lara.

Lokacija Ilica, zapadni dio grada.

Ljubazna, trudi se, radi samo b2b, bas fino klizi po kurcu sa sisama, nakraju rucni zavrsetak. Cijena 400kn.

Slike i broj godina u oglasu mi se cine istinitim.
 
  • Like
reagiranja: Kfc

0919886145

Ovo bi trebala biti cura imenom Lara.

Lokacija Ilica, zapadni dio grada.

Ljubazna, trudi se, radi samo b2b, bas fino klizi po kurcu sa sisama, nakraju rucni zavrsetak. Cijena 400kn.

Slike i broj godina u oglasu mi se cine istinitim.
Meni rekla da se zove Elena
 

0919886145

Ovo bi trebala biti cura imenom Lara.

Lokacija Ilica, zapadni dio grada.

Ljubazna, trudi se, radi samo b2b, bas fino klizi po kurcu sa sisama, nakraju rucni zavrsetak. Cijena 400kn.

Slike i broj godina u oglasu mi se cine istinitim.
Pola sata ili sat?
 
Po mom ukusu ima dobre sise. Nise pre velike, meni taman. Dala je dodatno jedino da joj malo lizem sise.

Nisam je pitao kako se zove, Netko je na forumu napisao Lara. Cijena je 400kn pola sata.

Za te pare i u usporedbi sa ostalim sto se nudi je meni super ako vam je dovoljna samo masaza i drkica.
 
Po mom ukusu ima dobre sise. Nise pre velike, meni taman. Dala je dodatno jedino da joj malo lizem sise.

Nisam je pitao kako se zove, Netko je na forumu napisao Lara. Cijena je 400kn pola sata.

Za te pare i u usporedbi sa ostalim sto se nudi je meni super ako vam je dovoljna samo masaza i drkica.
Bio par puta kod nje i svaki put isto kao i ti ali cura je stvarno ok.
 

Bio jucer kod Sare.
Lokacija sveti duh, uzeo sam body to body masazu za 300 krznenih. Super docek, obucena malo spikica skeoz opustena zenska i otiso sam se istusirat. Legao sam dok se ona skinula i namazala nas je uljem i krenula je klizit. Odlicna masaza odlicne sise. Tokom masaze se malo igrala s guzom i jajima i okrenula me i pocela je drkica. Bila je doata napaljena pa smo za jos 100 gore dogovorili i oral. Uzivila se pa se okrenula u pozu 69 sto je bilo brutalno i onda finis.
Usluga 10/10 vracam se opet.
Kakva je fizicki?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh