BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

1. Medina 45...prema zenici...davno bilo :),
2. Nella, sarajevo 23g...suknjica...bretelice...ah ta mladost...
3. Plavuša s velikim sisama...birao nju od 5 cura u rajlovcu...davno bilo
4. Travničanka...50g "sine, sine, sine" hahah
5. Muky, na jednom velikom raskršću :p
6. I dan danas je viđam...šta se desi s nakom ženom....
7. Debela iz Zenice...5-6 puta bio...bilo skoro pa džaba
8. Starka neka...ne vaja kurcu
9. Suzi, Sarajevo
10. Beky, Sarajevo...bila vrh
11. Jaranica od ove prethodne...karo 2-3 puta
12. S tetovažom leptira cigančica...
13. Adela Mostar
14. Koka 17,9 godina haha
15. Minchy Sarajevo...10 puta guzio
16. Plava starka Otoka
17. Plava starka iza Parlamenta
18. Starka nikakva iznad BBi
19. U zenici kod zatvora plavka...kurcu ne valja
20. Hrasno soliter, plavka 50+....extra riba
21. Kod Bosmala
Ne mogu se trenutno više sjetit...mislim da je to to otprilike
Broj 20, mogu li please dobiti broj?
Bas mi treba dama od 50 god koja je plavusa. Imas pice od mene, ali zaista
 
Onda su ovo nešto pomiješali lokacije... Kaže, Bijeljina na mapi... U eri vrhunskih transica, Lana još malo podiže cijenu! https://www.cityoflove.com/en/bosnia-herzegovina/Bijeljina/default.aspx
Reko sam, ja sam kod nje stalno. Super je cura, ima posla i pustite je više komentarisanja, njoj je i ovo reklama. Cura ima cjenu i nek je, ko ima nek ide, ko nema nek se pomiri s tim. Ja sam zadovoljan, ne osjecam se ugrozeno. Al vi ovde ko god otvori forum može da svati kako je njima radit, mozda je zato takav stav, pita li se netko ? I ZATO NEMA CURA.
 
Reko sam, ja sam kod nje stalno. Super je cura, ima posla i pustite je više komentarisanja, njoj je i ovo reklama. Cura ima cjenu i nek je, ko ima nek ide, ko nema nek se pomiri s tim. Ja sam zadovoljan, ne osjecam se ugrozeno. Al vi ovde ko god otvori forum može da svati kako je njima radit, mozda je zato takav stav, pita li se netko ? I ZATO NEMA CURA.
Realno, precijenjena je! Ne vredi iznosa, nema kvalitet uslužnosti! Komentari će je zgroziti, ima cura, ima boljih! Lana će da snižava cijene!
 
Reko sam, ja sam kod nje stalno. Super je cura, ima posla i pustite je više komentarisanja, njoj je i ovo reklama. Cura ima cjenu i nek je, ko ima nek ide, ko nema nek se pomiri s tim. Ja sam zadovoljan, ne osjecam se ugrozeno. Al vi ovde ko god otvori forum može da svati kako je njima radit, mozda je zato takav stav, pita li se netko ? I ZATO NEMA CURA.
Ja sam sličnog mišljenja, vidio sam iskustva da je super ko je bio i vidio sam slike...ja nemam takve pare ali to ne znači da imam loše mišljenje...jbg. nije njen problem što ja nemam...čak sam joj i pisao, javila se fino, sve napisala...čak nije tražila selfie niti je bila "drska"...možda malo previše poslovna ali tako je najbolje u tom poslu da se budale ne zanose...možda bi i skupio nekad ali mi nije odgovorila da li mogu da dobijem ono što tražim, a to je uživanje na obostrano zadovoljstvo :) tako da nismo dogovorili. Iskreno, mislim da u opticaju ima mnogo djevojaka koje rade ali se to vrti u uskim krugovima jer je sad vrijeme službenih automobila, pansiona, ostvarenja stolica itd. :) a one se ubacile u taj svijet i muzu budale dok ih ne iscjede ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh