ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Eto vratila se Punija plavuša, promjenila adresu, meni ona super...
Već sam davao recenziju, kontakt mailom
Oglas joj je ovdje pod Istra...
Sretno joj i uspješno
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Sutra sam u puli..ostavi broj u pp
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Hej, jel moze danas ili ovaj petak 😉
 
Pozdrav,
Moram podijeliti s vama...
Znaci,Punija plavusa...
Kontakt mailom i to je sve na jednoj lijepoj razini komunikacije,dogovorili termin,pitao za koju sliku,poslala mi,komunikacija za 5!!!
Termin smo dog danas za sutra,rekla mi je koji je dio Pule,a detalje sutra u mailu,adresu i br stana,opet pohvalno!!
Problem je sljedeci dan... nema adrese,odgovora pa na kraju ni dogovorenog termina..
Ako je netko dogovorio,bio,a vidim da je,molim vas iskustvo dobijanja termina😀
 
Pozdrav ekipa, novi sam u ovom svijetu, ako netko ima za pocetak preporuciti neku normalnu curu mladu za masazu sa sretnim zavrsetkom. Vidio sam neke cure na EGE ali vidim da dosta njih pisu da to nisu te cure i da je samo jedna iza svih profila. Kako da se uvjerim da je to ta sa slike
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh