ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ljudi kratki osvrt, bio sam kod “aline”

+380667911535

Dogovor je jednostavan, makar se dopisuješ sa njenim menadžerom, i obraćao se sa baby 🤣🤣🤣

Imamo sam par zahtjeva šta preko poruka nije bio nikakav problem, na kraju se ispostavilo da cura uopće nema pojma o tome…
Druga stvar, to nije uopće ta cura, dočekala me starija cura (nekih 26g) ali cura nije bila ružna pa sam odlučio ostati, na kraju cura se bas trudila i zna šta radi na kraju sam ostao oduševljen, ali isto tako sam se osjećao prevarenim jer to nije bilo ta koju sam očekivao…

Tako ako se budete dogovarali sa “njom” budite svjesni da vas neće dočekati cura sa slika

Cijena je 200, nalazi se kod tržnice između kafića pa to i nije bas zgodna lokacija (sorry ako sam fulao, nisam iz Pule inače)
 
Ljudi kratki osvrt, bio sam kod “aline”

+380667911535

Dogovor je jednostavan, makar se dopisuješ sa njenim menadžerom, i obraćao se sa baby 🤣🤣🤣

Imamo sam par zahtjeva šta preko poruka nije bio nikakav problem, na kraju se ispostavilo da cura uopće nema pojma o tome…
Druga stvar, to nije uopće ta cura, dočekala me starija cura (nekih 26g) ali cura nije bila ružna pa sam odlučio ostati, na kraju cura se bas trudila i zna šta radi na kraju sam ostao oduševljen, ali isto tako sam se osjećao prevarenim jer to nije bilo ta koju sam očekivao…

Tako ako se budete dogovarali sa “njom” budite svjesni da vas neće dočekati cura sa slika

Cijena je 200, nalazi se kod tržnice između kafića pa to i nije bas zgodna lokacija (sorry ako sam fulao, nisam iz Pule inače)
Nisam napisao, priča engleski- ne savršeno ali dovoljno da se razumijete…
 
Pazite na EGE,frendovi i ja smo pisali,sve je Flanaticka,a svi smo dobili razlicite slike na pitanje koja je cura... 3 poruke,3 razlicite cure
 
Opet bezuspješni pokušaj sa Lunom.
Šta joj radite po cijele noći da dođe k sebi tek oko 14, 15 sati. 😂😂😂
Moras shvatit da nije ona u radnom odnosu od 8 do 16.to su osebe naucene na lagodan zivot koje spavaju do 12 pa malo jasu da bi sutra mogle opet spavat do 12. Poduplaj joj satnicu pas vidit da ne bude umorna.
 
Ma sve ja to kužim, ali mi nije jasno šta se reklamira na sve strane, a dvije trećine dana nije dostupna.


Ali dobro, znači da može. ;)
 
trenutna situacija u Puli - Lunu sam vec pohvalio ali neznam dal je jos u Puli jer mi je rekla da u ponedeljak 6.6. odlazi . Sabrina iz agencije crazydriveclub nije prvi put u Puli,bio sam kod nje prije par mjeseci, Alek je dobro opisao,cura odradi robotski.inace ta agencija vec duze radi i mora im se priznati da uglavnom nema laznih slika,sta vidis na fotkama to nadjes u apartmanu kad dodjes,trenutno je samo Sabrina u PU jebi ga ali znaju biti ok cure .... eh sad .. sve ove ljepotice koje se oglasavaju na EGE sa ruskim,ukrainskim,njemackim brojevima su ustvari samo jedna cura ukrajinka koja radi u stanu u flanatickoj ulici,bio sam u ponedeljak,lokacija katastrofa-ulaz bas izmedju onih silnih kafica u flanatickoj,cura je dosta zgodna ali necu se vracati,lose prica engleski ,odradi sex bezvoljno,kao nemoj jako jer ju boli vagina .. kao velik ti je ( a nije,prosjecni pimpek imam ) uglavnom bezveze,plus sto me nervira to lazno oglasavanje,pitam ju koja je to fora sa tim laznim oglasima ali slabo prica eng. pa mi se nije dalo dalje raspravljat... jedino nisam siguran za Naty jer ima madjarski broj,mozda ona nije u flanatickoj.. jel bio netko kod Naty ??
Ja sam bio kod naty dva puta prije pola godine. Super je cura, uživa u sexu, jos bolja uživo nego na slikama.
 

I saga sa Lunom se nastavlja. Dogovorili smo sastanak, došao sam pred vrata zgrade i poslao poruku za ime na parlafonu. Odgovora nije bilo, odjeb sa stilom. Sad vidim da je ko fol u Splitu. Očito nešto samnom ne valja. 🤣🤣🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh