Birtijaške čakule

Evo ovako. Oprosti SiG na upisu. Da sam znao što će se sve razviti iz mog bezazlenog pitanja ne bih ništa ni pisao. Čitam nekoliko dana i ne vjerujem što čitam. Čitam o stvarima koje su meni u životu strane i nepojmljive. Otkrivanja identiteta, tračanja, podvale, prijetnje, dosađivanje. Užas ljudi moji. Užas. To nije normalno, ružno je i to se ne radi. Optužene muškarce ne poznajem, nismo komunicirali pa ni neću komentirati istinitost njihovih postupaka. Što se tiče SiG, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja samo mogu reći, iz komunikacije s njom, da je uvijek bila normalna, ugodna, vrlo vrlo pristojna i vrlo korektna. To je moje osobno iskustvo, a ne iz treće ruke. Dalje ne znam, nisam upućen a i ne želim biti upućen i bilo kakve loše vibre, nisam taj. SiG, svako dobro ti želim, a i svima ostalima. Pozdrav.
 
Pozdrav ljudi, pošto vidim da su ovo birtijanske čakule. Jel neko zna dal Anamrija Mijić pruža usluge, priča se da nije dobio onaj koji nije tražio. Lp ekipo
 
Pozdrav ljudi, pošto vidim da su ovo birtijanske čakule. Jel neko zna dal Anamrija Mijić pruža usluge, priča se da nije dobio onaj koji nije tražio. Lp ekipo
Nikdar cul za nju. Morti pruža frizerske usluge i automehaničarske usluge. Jesi je probao lijepo upitat. Nemres dojti ženskoj i rec e de si mala jebao bi te povedala bu ti nis ja cafuta
 
Pozdrav, koje su šanse da ove s PO rade u ponedjeljak pošto je praznik? Tad mi bas savrseno odgovara za doci u Zg preko dana
To ti je sve lutrija,moze ti se desiti da dogovoriš pola sata prije…kad dođeš,vise se ne javlja…Ako je vec tako da dolazis u Zg…Probaj nazvati dan prije i objasni situaciju…Probaj dogovoriti termin
 
Ne znam dal ce ti se i jedna javiti u Nedjelju…Nazovi sutra,objasni situaciju i vidi da li mozes dogovoriti za pon.
Sa Mirelom sam znao dogovoriti dan prije,samo moras potvrditi jos taj dan…da sigurno dolazis….
Ona je normalna osoba,objasni joj…
Nemas kaj izgubiti
 
Ne znam dal ce ti se i jedna javiti u Nedjelju…Nazovi sutra,objasni situaciju i vidi da li mozes dogovoriti za pon.
Sa Mirelom sam znao dogovoriti dan prije,samo moras potvrditi jos taj dan…da sigurno dolazis….
Ona je normalna osoba,objasni joj…
Nemas kaj izgubiti
Ali svakako zovi ujutro,puno veća je mogućnost da ces ju dobiti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh