BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja kako vidim ovdje na forumu da si ti najveći pametnjaković od svoh, a vala i svakom loncu poklopac, opusti se i uživaj.
nije on pametnjakovic, on je moron koji umislja da ima neakva prava, cuj gore kaze tek je lik uclanjen, nemoze dobit broj ili ti trazit broj.. pise li to gdje u pravilima bgte kakav je to imbecil..
 
  • Haha
reagiranja: BLX
nije on pametnjakovic, on je moron koji umislja da ima neakva prava, cuj gore kaze tek je lik uclanjen, nemoze dobit broj ili ti trazit broj.. pise li to gdje u pravilima bgte kakav je to imbecil..
Alo, to je napisano s razlogom...
Pa čitajte malo i zapitajte se. Čuj, taj lik traži broj od momka koji je postavio jedan post ranije (i na izvolte objavio broj). Al' je teško kliknuti u ući preko linka u oglas, zato ste vi izgleda još veći retardi od njega. E zato ne može broj, šta mu drugo napisati.
 
Zdravo najdraža moja, moje ime je Kayla Manthey, slobodna sam žena i želim biti tvoja dobra prijateljica. Molim vas, ljubazno mi napišite kako bih vam mogao poslati više o sebi i bolje se upoznati. Bog te blagoslovio. (sgtkayla2001@gmail.com)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh