BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jbt koliko djece na ovom forumu. Ovaj jedan svaki post citira i trazi broj, pa druze nadjes li sta sam. Cuj daj instagram, e svasta. Ima jedna u Zenici, Radakovo, 100KM, bio sat ipo. Bila na superoglasima, sad je izbrisala. 23 godine. Kome god pise da je novi clan, ne moze broj u pp, da se ne javljate dzabe. Stariji clanovi mogu dobiti.
mozemo li mi dobiti broj*?
 
Ima li neka u Sarajevu da mi nece brojati koliko puta cu ga baciti, ako platim hocu da je.bem i da svrsavam koliko god puta hocu?

Kakva je ova iza Barlottia po tom pitanju i da li je stvarno ciganka?
 
Zdravo prijatelji, kakvo je stanje sto se tice Tuzle i okoline, ima li kakvih finih dama, gospodja za upoznati? Detaljniji dogovor, razmjena pp ko je zainteresovan, hvala.

Pozdrav!
 
Puno vas ovde sere i nista ne guzi nego supljiraju ovuda nesto pazite kurve ko da su vam zene to su obicne kurvetine koje treba izjebat i cao a ne vi nesto se uvlacite mislite da cete guzit al u

Stvarno, ovo vise nema smisla.
Ako ti se sad niko ne javi, ovaj forum treba obrisati, stvarno.
Pa druze prozovi par brojeva sa oglasa to da ti neko da broj odma ces pitati koliko uzima, kako ga pusi,jeli debela...ja sam pre 10ak dana bio kod jedne meni dobro bilo a vidio sam ovdje komentar kao nije nesto ne trudi se ovo ono brate picka zgodna mlada nemoze da ne valja sta se ona ima truditi izjebes zadovoljis se i zdravo
 
Pozdrav Bosno i Hercegovino za nekoliko dana cu bit u Sarajevu zbog posla i neznam koliko cu vremena imati slobodno pa me zanimalo ako mi netko može pomoći u vezi ovih oglasa kako nisam nikad bio u Sarajevu da sad nebi isa okolo ko o muha bez glave pa na kraju da najebem dali mi netko od vas iskusnih kaze dali je bio i da li valjaju ikoje od ovih sta sam izabrao i ako nevalja ponudit nesto ako moze da pomogneš susjedu i ispričavam se što pilam




 
Pozdrav Bosno i Hercegovino za nekoliko dana cu bit u Sarajevu zbog posla i neznam koliko cu vremena imati slobodno pa me zanimalo ako mi netko može pomoći u vezi ovih oglasa kako nisam nikad bio u Sarajevu da sad nebi isa okolo ko o muha bez glave pa na kraju da najebem dali mi netko od vas iskusnih kaze dali je bio i da li valjaju ikoje od ovih sta sam izabrao i ako nevalja ponudit nesto ako moze da pomogneš susjedu i ispričavam se što pilam




to su ti tri oglasa od iste cure elma k., krš, drugo je sunny koja je ok, al ne znam da li radi uopšte, kod sunny je prije moglo 100km anal, al to ima par godina
 
Druze shvatam sta govoris ali nisi u pravu, prostitutke se jebu jer im je iskljucivo to i posao i vecina gleda da sto pre svrsis, o tome koliko nas doceka neugodna stvar dodjes tamo a oni ni blizu kao djevojka sa slike debela, neuredna, pjandura, narkomanka....ali postoju druga stvar ne jebu se samo prostitutke ima tu mnogo udatih dama i djevojaka koje to rade ponekad za svoj ceif pa onda spoje ugodno sa korisnim. E bas takve kao i vecina nas traze i prebiraju oglase i ne oglasavaju se javno takvih je mnogo vise e sad ko se trudi i trazi nadje i takvi nesto pogotovo danas fb inst.. ja sam stotinama djevojaka poslao poruku a neznam ih uopce vjerujte da dosta njih odgovori, takvo iskustvo mi se desilo bas sinoc sa ovom Enom koju sam ranije spominjao
ama druze sve to ok, no eto pa ti nisi svakom loncu poklopac kao ovaj retard.. ko hoce jebbat naci ce vec, pitat ce, posto, sta i kako, a osim retarda ima ovdje iimbecila koji bi da ti umjesto njih zoves, ugovoris, odes jebat pa njemu ispricas kako je bilo, da mu posaljes slike, da bi on eventualno pokusao kasnije.. pa najbolje d amu i platim jos bgte..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh