Birtijaške čakule

Ti si za mene govno, odron, smece, najbolesniji lik ikada, i niti jedna izmisljotina ti nece pomoci u tome. Gadis mi se u svakom pogledu. Shvati vise, ja misljenje ne mijenjam. Mozes se samo dovesti do toga da mi netko zaista tvoju adresu posalje i da ti dodem na vrata.
 
Jer ti vise nemas problem samo sa mnom, imas problem i sa ovim ljudima koje uvlacis u svoje izmisljotine i koji ce te spucat kad tad
 
Govno si ti koje se bavi ovim poslom. Ti bi trebala imati obitelj, djecu a ne lizati oženjene likove +40. To nije normalan život.
A sta bi likovi poput tebe koji ne mogu nikada naci nikoga karali??? Jbg takav je bio posao, ali fascinatno mi je koliko si bolestan i ustrajes.. U necemu sto smisla nema. Ja nisam S NIKIM u kontaktu, a cak i da se jednom i vratim ti i jos par vas ste blokirani za vazda. Tako da..
 
I pazite se Mozart i sinisazg, jer mi je dala vaš broj i vidim vam sliku na viberu. I tko zna kome još. I od Big Joa.
kakve veze ima ako ti je dala broj?....ja svoj broj ne tajim,nemam zbog čega....a tebi baš nije fora što joj objavljuješ adresu ime i prezime.....mjesecima si slinio za njom i bila ti je dobra....ja te zaista ne kužim,najgore je što će tipovi pomisliti tko zna što o njoj....ja imam samo velike pohvale jer djevojka je zaista dobrica...nisam ju vidio godinu dana ako ne i više ali svaka minuta s njom je bila zaista ok,teško ćeš naći neku pristupačniju....ja joj se zapravo i čudim što je primala svakakva govna od ljudi....Mare svako dobro ako ovo čitaš,pozdrav od Siniše
 
kakve veze ima ako ti je dala broj?....ja svoj broj ne tajim,nemam zbog čega....a tebi baš nije fora što joj objavljuješ adresu ime i prezime.....mjesecima si slinio za njom i bila ti je dobra....ja te zaista ne kužim,najgore je što će tipovi pomisliti tko zna što o njoj....ja imam samo velike pohvale jer djevojka je zaista dobrica...nisam ju vidio godinu dana ako ne i više ali svaka minuta s njom je bila zaista ok,teško ćeš naći neku pristupačniju....ja joj se zapravo i čudim što je primala svakakva govna od ljudi....Mare svako dobro ako ovo čitaš,pozdrav od Siniše
Ma ne brinite, nisam nista dala i nema nista. Puca po svima jer je za ustanovu a nema tko da ga savjetuje... Takodjer i Vama i kajmaiu svako dobro ljudi i hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh