BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Molim jednu damu ako se prepozna, da mi se javi u privatne poruke. Imala je na City of Love profil "Okci" i dva profila na Olx-y koji trenutno nisu aktivni. Oba broja za kontakt su trenutno ugašeni. Radila je u Jevrejskoj ulici u Banja Luci, pružala je usluge relax masaže sa koleginicom...
 
Molim jednu damu ako se prepozna, da mi se javi u privatne poruke. Imala je na City of Love profil "Okci" i dva profila na Olx-y koji trenutno nisu aktivni. Oba broja za kontakt su trenutno ugašeni. Radila je u Jevrejskoj ulici u Banja Luci, pružala je usluge relax masaže sa koleginicom...
Ukrajinke?
 
  • Like
reagiranja: BLX
Screenshot_2022-05-09-19-42-06-235_com.android.chrome.jpgScreenshot_2022-05-09-19-42-06-235_com.android.chrome.jpgpozdrav,Dali je neko bio kod nje? Upravo Sam se cuo sa njom komunikacija ok,interesuje me kakva je da ne dogovaram dalje Ako nevalja. Hvala...
 
Drugari iz RS. Dolazim za vikend u BL i nekako najbolja mi fizicki izgleda ona no name, amela kako se vec sve ne zove sa strane, a znamo joj i pravo ime pa recite mi ko je bio kod nje jel odlicna za opustanje sa strane. Ali brutalno izgleda sto jest jest.
 
Drugari iz RS. Dolazim za vikend u BL i nekako najbolja mi fizicki izgleda ona no name, amela kako se vec sve ne zove sa strane, a znamo joj i pravo ime pa recite mi ko je bio kod nje jel odlicna za opustanje sa strane. Ali brutalno izgleda sto jest jest.
Uzivo je malo punija, ali nista strasno. Solidno iskustvo 😀
 
Ma taman je tko voli malo punije.ona elena kako se vec ne zove, e to se zove tenk hahaha ali razumijem i ljude koje vole i takve, o ukusima se ne raspravlja, nego je netko nekad prije na forumu pominjao da je malo luda u glavu pa prvenstveno zbog tog pitam haha. Ali ako kazes solidno iskustvo nju cemo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh