BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Tu imas broj. Prvo mi je pisalo jasna kad sam dodao na viber, sad je Sanela. Ako ko bude isao nek javi :D
Ja sam je kontaktirao i dogovorio druzenje.Iskreno picka beze,pusenje 0,kad je jebes kao da je ukocena,samo legne rasiri noge i to je to.Ne mozes da svrsis po njoj moras u kupatili.Ne vrijedi ni 5 eura
 
Ima li koja nova u prometu?
. Mislim na Sarajevo.
Godinama se iste ribe vrte vec.
Nejad je samo u okolini pijace otoka bilo 5 - 6 komada i dalo se probrati.
 
Sarajevo
O njoj ima recenzija i na ovome forumu, ali su ukusi različiti. U svakom slučaju pohvale za hrabrost jer se svuda oglašava i prihvata rizik u ovoj razvaljenoj državi. Najbitnije da lažnjak nije jer smo se svega ovdje nagledali. Ovim putem sve naše drage DAME pozivam da nam se pridruže na forumu jer znam da ih dosta ima otvorene profile. Da se i njihov glas čuje a ne samo naše lupetanje, jer vidim da su CRO Lj.o. forumi prepuni aktivnosti upravo dama na razne teme...
 
Ko god u sarajevu proba jebat ehlimanu, najebo je. Ukrast ce vam nesto kako god ili pobjec kad date pare.
Meni je maznula prije godinu dana torbicu s kešom, halalio i nisam nista vise poduzimao po tom pitanju... jer da jesam, poznavajuci sebe i crnu minutu kad nastupi, sad bih sigurno bio u Zenici iza rešetaka osuđen na 20 godina za ubistvo...
 
Ta Amela u Bl je Gordana Ceko bio sam par puta, fizicki lijepo izgleda al sa psihom nije bas dobra. Kod xoxo kafica ulaz desno. Ima na kzo profil amela91. I istina je da se kara bez kondoma, al ne bih preporucio.
Sto se ostalih tice po Bl sve sam obisao.
Ivana(Aurora), Lana, Bucka, Amela, ruskinje one sto su bile.
Od stranih mi je Maya brazilka bila najbolja,a ove nase lvana i bucka.
Ako neko ima kontakt Sar ili Doboj bio bih zahvalan.
 
  • Like
reagiranja: BLX
Ta Amela u Bl je Gordana Ceko bio sam par puta, fizicki lijepo izgleda al sa psihom nije bas dobra. Kod xoxo kafica ulaz desno. Ima na kzo profil amela91. I istina je da se kara bez kondoma, al ne bih preporucio.
Sto se ostalih tice po Bl sve sam obisao.
Ivana(Aurora), Lana, Bucka, Amela, ruskinje one sto su bile.
Od stranih mi je Maya brazilka bila najbolja,a ove nase lvana i bucka.
Ako neko ima kontakt Sar ili Doboj bio bih zahvalan.
Znao sam i ja a vidim i jos neki, ali mislim da nije u redu javno iznositi ime i prezime osobe.
 
Ta Amela u Bl je Gordana Ceko bio sam par puta, fizicki lijepo izgleda al sa psihom nije bas dobra. Kod xoxo kafica ulaz desno. Ima na kzo profil amela91. I istina je da se kara bez kondoma, al ne bih preporucio.
Sto se ostalih tice po Bl sve sam obisao.
Ivana(Aurora), Lana, Bucka, Amela, ruskinje one sto su bile.
Od stranih mi je Maya brazilka bila najbolja,a ove nase lvana i bucka.
Ako neko ima kontakt Sar ili Doboj bio bih zahvalan.
Sad se pozdravite sa njom, ovako javno objaviš pa će se sad svi nakačiti na nju, većinom su ovdje smarači koji će je samo kontaktirati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh