BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Postovanje ljudi. Trebao bih nekakvu preporuku za djevojku/zenu na lokaciji Prijedor-BanjaLuka. Tu sam inace kratko i u prolazu, pa ako ima sta vrijedno spominjanja, slusam.
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Moze kontakt
 
Kurve su i kao kurve ih treba tretirat. Zbog ovih sto im salju srce i idu niz dlaku imas situaciju da je grob od cure 100 eura sat vremena. Prodajes se, ja kad platim sat vremena ako mi je po volji u cosak cu te poslat prema zidu i stajat ces sat. Svako ko ima drugacije misljenje o njima previse je gledao holivud filmove tipa Ricard Gir se zaljubi u kurvu i vadi je iz pakla droge. Zbog onih koji se javljaju da bi se dopisivali i dobili sliku, imas situaciju da ti kurva kaze sat vremena 200 eura, smijes svrsit jednom i guzit u toj i toj pozi. Ja kad te platim postajes moje vlasnistvo period za koji sam te platio, sve osim fizickog maltretiranja ima da podneses u suprotnom zavrsi fakultet i budi gospodja. Nisu bez razloga postojali ljudi koji su posjedovali kurve i vozili ih na adrese, odes guzis se, vratis se, njemu se placa, za njega radis, i on ti daje tvoj procenat od cijene. Dovele su se obicne kurve i fukse na taj nivo, kao da jebem Seku Aleksic, jos bi je trebao persirati... Nisu nista do osobe koje prodaju svoje tijelo i sebe za odredjenu sumu novca na odredjeni period, stoga ih tako i tretirajte.
Ma da. Ovi idioti se zaljubili pa daju koliko traže
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh